Uskumatu lugu! Bolti kuller sai 192 eurot jootraha

"Stuudio" saates käis külas Bolti kuller Janno Arro

Kulleritööni jõudis Janno tänu mõttele, et tahaks midagi uut proovida. "Mulle meeldib see, sest saab ringi liikuda ja uute inimestega tutvuda," räägib mees, kes vurab linna peal ringi elektrijalgrattaga. Tema rekordtööpäev on olnud 11 tundi pikk.

Janno sõnul on kulleritöös nii paremaid kui ka halvemaid päevi. "Sa oled terve tööaeg tänaval. Lust ja lillepidu see vaevalt on," ütleb ta ja lisab, et samuti sõltub ka sinu teenistus vaid sinust endast ja kui pikki tööpäevi sa teed. Nii võib ühes kuus teenida lausa enam kui 3000 eurot.

Kulleritöös tuleb ette igasuguseid olukordi ja ka Janno sõnul on teda ust avades tervitanud kõikvõimalikud erinevad vaatepildid, nagu näiteks pesuväel või alasti inimesed. "On palutud lambipirni vahetada, olen seda ka teinud. On kutsutud sööma, aga tellimusi on palju ja sul pole sellist aega, et jääda kliendi juurde sööma," avaldab Janno.

Muuhulgas avaldab mees, et üks kord jäeti talle 192 eurot jootraha. "Viisin kliendile 8-eurose burgeri. Klient maksis sularahas 200-eurosega ja oli kaine. Mind ka üllatas see!"

Vaata lähemalt "Stuudio" intervjuust!

Kommentaarid puuduvad