Reklaam sulgub sekundi pärast

Staarisaate finalistid tähtsa pühapäeva eel: suurt puhkamist kahjuks ei ole!

"Stuudios" käisid külas kolm superstaarisaate finalisti, kellel seisab sel pühapäeval, 3. detsembril ees elu tähtsaim esinemine, sest just siis selgub, kes on "Eesti otsib superstaari" üheksanda hooaja võitja. Kuidas finalistid end tunnevad?

Kolmel "Eesti otsib superstaari" üheksanda hooaja finalistil on olnud võimalus veidi puhata, sest kui tavaliselt on saate järgne nädal läinud uute laulude ettevalmistamiseks, jäi nüüd kuni superfinaalini aega kaks nädalat. Kas kolm noort ka puhkavad, või teevad endiselt usinalt proove?

"On ikka proovid ka, ei anta puhkust," ütles saate noorim finalist Margareth Mürk. "Ega suurt puhkamist kahjuks ei ole jah. Kas on proovid või on võtted. Vähemalt ei ole seda pinget, et pühapäeval on otsesaade. Nii et natukene rahulikum on," vastas Robin Kristofer Kukk. Kolmas finalist Ant Nurhan lisas, et kiire tempoga ollakse juba harjunud. Kõik finalistid kinnitasid, et neil on endiselt jõudu ja särts edasi minna hoolimata sellest, et et viimased paar kuud on kulgenud väga tegusalt.

Superstaarisaate kolm finalisti
Superstaarisaate kolm finalisti — FOTO: TV3

Kõik kolm noort on olnud selle saate jooksul ka väljalangemise ohus. Millised teadmised tuleks võtta pühapäeval lavale minnes kaasa ja millised kõrvale jätta? "Ma tulin siia laulma ja ainuke asi, mis mul peas on, ongi see, et ma annan endast 100%. Ma loodan, et mu fännid tulevad kohale ja naudivad seda," ütles Margareth.

Robin Kristofer Kukk, kelles voolab ehe rokimehe veri, kinnitas, et kindlasti hakkab teda superstaariks saades ka Eestimaa lavadel näha olema. Kindlasti ei kavatse ta kohe Austraaliasse lennata. "Absoluutselt näete mind Eestis ka. Ma ei ole veel sellises keika-atmosfääris veel olnud. Saates olen esinenud, aga kindlasti tahan seda kogeda."

Stuudio laual oli iga finalisti jaoks üks paber. Mida nad sinna kirjutama pidid?

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad