Pastasõbrad, tähelepanu! “Stuudio” otse-eetris kuulutatakse välja Tartu Milli autoloosi võitja

Terve septembri- ja oktoobrikuu vältel toimus suurejooneline Tartu Milli kampaania, kus oli kõigil pastasõpradel võimalik võita endale uhiuus sõiduauto Toyota Yaris Cross. Nüüd on põhjust kõigil osalejatel ka telekate ette koguneda, sest kampaania võitja kuulutatakse välja juba täna õhtul “Stuudio” otse-eetris!

Tartu Milli kampaania raames oli kõigil, kes ostsid erinevaid tooteid, võimalus osaleda uhiuue Toyota Yaris Cross sõiduauto loosimises. Selleks tuli registreerida ostutšekk ja jääda lootma loosiõnnele.

Nüüd ongi pidulik hetk kätte jõudnud, kus loositakse välja kampaania võitja ning see selgub juba täna õhtul, kui TV3 saade “Stuudio” on otse-eetris kell 19.30!

Saatejuht Eero Reinu võttis samuti kätte ja õppis selgeks, kuidas valmistada üks tõeliselt maitsev pastaroog. Selle juures oli talle abiks “Masterchef Eesti” finalist Ksenia Karkavenko.

Koos Kseniaga valmistati üks ülimalt lihtne pastakaste, mida on kõigil soovijatel võimalik ka kodus ise teha ehk pasta alla genovese. Kastme valmistamiseks kasutati basiilikut, parmesani, küüslauku, oliiviõli, sidrunimahla ja seedermänniseemneid. See kõik visati blenderisse ja püreestati maitsvaks kastmeks kokku. 

Üks nipp, mille Ksenia annab, on kasutada pastakeetmisvett kastme valmistamisel – sealne tärklis aitab kastet paksendada ja seob pasta sellega paremini kokku. “Ärge visake seda vett ära!” õpetab ta.

Vaata lähemalt “Stuudio” videoloost!

Kommentaarid puuduvad