Reklaam sulgub sekundi pärast

Oled proovinud? “Masterchefi” võitja Jana avaldas, kus saab Eestis kõige paremat pitsat

Sisuturundus

Kullerfirma Wolt tunnustab taaskord parimaid Eesti restorane Wolt Restoranide Auhinnad tiitliga. Selle raames käis "Stuudio" saatejuht Eero Reinu romantilisel deidil koos ''MasterChef Eesti'' esimese hooaja võitja Jana Guzanovaga ja koos hinnati tippkokk Orm Oja pitsarestorani.

Kui "Masterchefi" saates oli Jana võistleja rollis, siis nüüd on ta hoopis teisel pool lauda ehk osa auväärsest Wolt Awards žüriist. "Kuna söömine on mu üks elu lemmiktegevusi, siis see oli väga mõnus väljakutse, aga oli ka tagasilööke, sest transpordi käigus mõned road kannatavad. See-eest sain proovida väga palju uusi huvitavaid restorane, millest mul enne polnud õrna aimugi!" rõõmustab Jana.

Jana tõdeb, et koroona perioodil tellis ta üsna tihti Woltist süüa, sest ka tema töö polnud kokandusega nii tihedalt seotud. "Kord kahe nädala jooksul ma ikka Woltin," ütleb ta.

Jana julgustab kõiki Wolt Awardsidel hääletama selleks, et eristuksid need, kes teevad oma asja südamega ja hästi. Koos Eeroga einestati restoranis La Pizzeria di Orm Oja, mis on samuti konkursil üks osalejatest. "Siin majas minu arust tehakse toitu hingega. Ütlen ausalt, olen nelja aasta jooksul tellinud pitsat Woltist 59 korda!" ütleb Jana, kelle hinnangul on sealsed pitsad ideaalse Napoli-stiilis pitsa tunnusmärkidega. "Kui ma pean valima oma lemmikpitsa Eestis, siis see on see!"

Nominendid Wolt Restoranide Auhinnad tiitlile on esitanud muljetavaldav žürii, kuhu kuuluvad restorani Mere38 peakokk Joonas Koppel, ajakirjanik Marko Reikop, koomik Sander Õigus, toidublogijad Valeriya Boltneva (@tastyineesti) ja Bärbel Moros (@b2rbelmoros) ja MasterChefi saate esimese hooaja võitja Jana Guzanova.

Kokku on restorane esitatud üheksas erinevas kategoorias, kuhu eelmainitud žürii on välja pakkunud 10 restorani. Kategooriad, milles restoranid võistlevad, on seinast-seina, seega saab anda oma hääle näiteks lemmiku hommikueine, magusa ampsu või taskukohase eine eest. Esindatud on nii taimetoidu, uue tulija, patueine kui ka pererestorani kategooriad. Samuti on gurmaanide rõõmuks loodud erilise elamuse ning maailma maitse kategooria.

Hääle andmiseks ei pea olema Wolti kasutaja. Iga päev saavad kõik inimesed minna maandumislehele ja hääletada iga kategooria poolt. Päevas saab hääletada ühe korra ja seda terve detsembrikuu jooksul. Võitjad kuulutab Wolt välja jaanuarikuu esimesel nädalal.

Mine ja hääleta oma lemmikrestoranide poolt Woltis!

Kommentaarid puuduvad