Reklaam sulgub sekundi pärast

Napilt superstaari finaali ukse taha jäänud Maria Rander ennustab, kes võiks saate võita

Möödunud pühapäeval katkes staarisaate teekond Maria Randeri jaoks. "Stuudio" diivanil avaldas noor neiu,

Vaatamata sellele, et Maria staarisaate superfinaali ei jõudnud, neiu ei kurvasta. "Kogu see sõit on metsikult äge olnud ja see on uskumatu, et ma üldse nii kaugele jõudsin! Kõik need inimesed ja kogu see tiim, kelle me enda kõrvale ja selja taha saime - ainult taevani võib neid kiita! Mul on hästi hea meel enda üle, et ma otsustasin selle ankeedi saata ja tulla. See on hea näide sellest, kuidas tasub oma hirmudest üle olla ja võtta mõni julgustükk ette ja proovida midagi uut," ütleb ta.

Maria tõdeb, et oskas oma väljalangemist natuke isegi etteaimata. "Mingi sisetunne oli, sest meil oli päev enne otsesaadet suur peaproov, laulsime oma lugusid ette ja hoidsime kahe käega peast kinni, et me ei tea, mis pühapäeval saab. Lõpp läks tasavägiseks ja kohtunikud ütlesid, et see on millimeetrite mäng!"

Siiski usub ta, et võitles väärika lõpuni ja andis endast laval olles kõik. "Ma olen uhke selle viimase esituse üle ja mul on hea meel sellega koju minna. Kindlasti see ei olnud kerge saade ja kõik tulid väga hästi toime," leiab Maria ja lisab, et tunneb kolme superfinalisti üle vaid siirast rõõmu.

Nüüd, kui staarisaade Maria jaoks läbi on, läheb ta esmalt kooli tagasi. "Kuna ma õpin laulueriala, siis muusika seisma ei jää ega lõppe. Lähen kustutan natukene tulekahjusid ja üritan järje peale tagasi saada."

Mida Maria staarisaatest kõige rohkem õppis ja keda ennustab ta võitjaks? Seda vaata juba videost!

Vaata täispikka intervjuud Mariaga "Stuudio" klipist!

Vaata ka Maria viimast etteastet superstaarisaates: