Kas nõustud? Staarisaatest välja langenud Robert Reesar ennustab võitjat

Möödunud pühapäeval langes “Eesti otsib superstaari” saatest välja Robert Reesar. Nüüd käis ta “Stuudio” saates külas, et muljetada oma kogemusest ja ühtlasi ennustada, kes võiks saate võita.

“Võib küll tunduda, et see läheb keeruliseks ja mingil hetkel see lähebki väsitavaks. Alguses on uus ja põnev ja glamuur, aga lõpuks on ikkagi rutiin, aga see on väga lahe rutiin ja ma mul on väga hea meel, et ma sain osa sellest olla,” vaatab Robert tagasi oma saatekogemusele.

Igapäevaselt töötab Reesar Rocca al Mare koolis õpetajana, mis tähendas, et tiheda staarisaate graafiku kõrvalt polnudki tal võimalik tööl käia. Kumb on aga keerulisem – klassi ees või laval? “Saate alguses oli tunne, et klassi ees on lihtsam olla, ent lõpuks ma tundsin end ka laval piisavalt hästi. See polnudki liiga suur eneseületamine!” rõõmustab Reesar.

Staarisaatest välja langemine on Roberti jaoks võrdlemisi värske ja noormees tõdeb, et tahab oma elu esmalt tagasi ree peale saada, enne kui suuri muusikalisi otsuseid tegema hakkab. “Armastus muusika vastu on mul olnud alati ja jääb ka igaveseks ehk muusikaga seotuks jään ma ikkagi.”

Muuhulgas avaldas ta, keda ta ennustab staarisaate võitjaks. Kes see on, vaata juba videost!

Kommentaarid puuduvad