Hüva nõu! Trad.Attack!-i trummar Tõnu Tubli: kui tahad maailmas läbi lüüa, siis kõigepealt…

Stuudio

Mitmes kategoorias etnomuusika auhinnale Etnokulp nomineeritud Trad.Attack!-i trummar Tõnu Tubli avas "Stuudio" saates oma pereelu telgitaguseid ning jagas tööalast tõdemust edukaks saamise kohta: "Suur tõde on see, et kui tahad maailmas läbi lüüa, siis kõigepealt löö oma kodus läbi."

"Stuudio" saade käis külas ansambli Trad.Attack! trummaril Tõnu Tublil. Tõnu kaaslane Pille-Riin Lillepalu selgitab, et tema mees on küllaltki edev. Küsimusele, kas Tõnu vajaks trummide tagant rohkem välja toomist ja näitamist, vastab Pille-Riin: "Ta tegelikult saab ka (tähelepanu). Ta ise võib-olla tunneb, et seda ei ole mitte kunagi piisavalt."

Kuidas on Tõnu ikkagi Trad.Attack!-iga edu saavutanud? "Oleme sellele bändiga ühiselt mõelnud ja kindlasti ka individuaalselt. Arvan, et üks põhjus on see, et meie lootused ei olnud üldse selle peal, et nüüd saame suureks ja võimsaks bändiks. Pigem (saavutasime edu) tänu sellele, et meil oli tahe teha midagi enda jaoks. See läks loomulikult käima. Olime juba pool aastat tegutsenud ja siis tuli meie ellu mänedžer Juliana, kes on siiani meie mänedžer ja sealt edasi läks põhimõtteliselt nagu lumepall kuskilt mäest alla."

Oktoobri alguses jagatakse etnomuusika auhindu Etnokulp. Trad.Attack! on sel aastal Etnokulbile nomineeritud aasta uusfolk artisti ja aasta albumi kategooriates.  "Meil on alati hea meel, kui meid kuskile nomineeritakse. See tähendab meile palju ja veel rohkem meie agentidele mujal maailmas. Suur tõde on see, et kui tahad maailmas läbi lüüa, siis kõigepealt löö oma kodus läbi. 

Tõnu ja Pille-Riini peres kasvab kaks last. Tõnu selgitab: "Laps paneb väga palju asju raamidesse, eriti just alguses. Minu roll on vanema lapse mured ja vaevad ruttu ära lahendada, enne kui selle peale jõuab Pille-Riin."

Vaata artikli päises olevast videost, millise põneva ettevõtmisega tegeleb Tõnu kaaslane Pille-Riin ja kui palju Etnokulbi auhindu on Trad.Attack!-il siiani kogunenud. "Stuudio" saate kohta saab lisainfot siit!

Kommentaarid puuduvad