Reklaam sulgub sekundi pärast

Erootilise raamatu kirjutanud Margus Vaher: mu naine ei pea seda lugema, sest saab kodus kõike kogeda

"Stuudio" saates käis külas kirjanik Margus Vaher, kel ilmus üsja erootiline raamat "Võrgutaja". Vaheri sõnul pole ta raamatut oma elukaaslasele lugeda andnud, sest teeb kõik selle, mis kaante vahel kirjas, ise kodus ära.

Vaheri sõnul on mitmed tema tuttavad talle öelnud, et "Võrgutaja" teeb isegi maailmakuulsale bestsellerile "50 halli varjundit" silmad ette. "See raamat on siiski mõeldud naistele ja selle pinnal, et kui mees seda loeb, siis mees teab isegi, kuidas ta erootikat ja seksi näeb. Aga võib-olla oleks naistel huvitav teada, kuidas mees kogu akti näeb, kuidas ta mõtleb. See on ühe mehe kirgliku avameelne seksist läbiimbunud lugu tema metamorfoosist - kui tema süda murtakse, siis see elumerekapten jõuab raamatu lõpus õnneliku lõpuni," kirjeldab Vaher oma värskeimat teost.

Juba on mõned naisterahvad jõudnud Vaheri raamatule ka kiidusõnu jagada ning küsivad, kuidas peakski üks mees sellistele standarditele vastama. Kas eesti meestel on nüüd alust muretsemiseks? "Ei peaks muretsema, mõeldud on seda, et see mees on seal väga mitmetahuline oma erootilisuses, sensuaalsuses ja seksuaalsuses," muheleb Vaher.

Kuna Vaheri raamat põhineb suuresti tema enda elul ja kogemustel, tekib paratamatult küsimus, et kes need naised siis kõik on, kellega ta armurõõme jaganud on? "Kui ma olin viis aastat vallaline pärast oma esimest abielu, kui sa oled Tinderis ja käid silmad lahti ja oled muusik, siis sa ikka kohtad naisi. Ma kohtasin väga imelisi naisi ja nende kogemuste arhetüübi pealt sain ma päris palju vürtsi ja mahla ka kirjapaberile," jääb Vaher salapäraseks.

Viimased neli ja pool aastat on Vaher olnud püsisuhtes. Kuidas tema elukaaslane mehe avameelsesse raamatusse suhtub? "Mu naine teab, et kui sa oled kunstnikuga koos, siis temale peab jääma vabadus. Ta on hästi tšill ja ei sea mulle mingeid piiranguid. Küll ma võin öelda, et ta ei ole lugenud ühtegi rida sellest raamatust. Ta ei peagi lugema tingimata, sest see ei ole vajalik - ta ju kogeb kõiki neid asju minuga iga päev. Minu naine ei pea seda kirjaridadest lugema, vaid ta saab seda kodus kogeda," selgitab Vaher.

Vaata lähemalt "Stuudio" intervjuust!

Kommentaarid puuduvad