Enneolematu! Staarisaatest tuule tiibadesse saanud Carlos Ukareda sai elu võimaluse

2018. aastal “Eesti otsib superstaari” saates kuuendaks jäänud Carlos Ukareda sai hiljuti ootamatu võimaluse jagada lava USA artisti Lanyga. “Stuudio” saates külas käinud Ukareda sõnul on tema eesmärk jõuda muusikuna Ameerika turule.

Saatejuht märkis noore muusiku Carlos Ukareda hiljutistele sündmustele viidates, et mõnel muusikul ei toimu ilmselt ka kogu elu jooksul nii palju. Eelmisel nädalal käis Ukareda Rootsis oma lemmikbändi Lany kontserdil ning tal õnnestus saada koos solistiga lavale laulma. Kuidas selline asi juhtus? “See on päris uskumatu asi, ma siiamaani kuidagi ei suuda ära hoomata, et see reaalselt juhtus. Mul tuli enne kontserti selline hull mõte, et mis juhtuks, kui ma laulaksin temaga koos laval. Sel hetkel ilmselgelt see tundus mulle täiesti ebareaalne, aga mida rohkem ma mõtlesin selle peale, ma hakkasin seda asja enda peas kujutama väga selgelt ette. Mõned kutsuvad seda manifesteerimiseks. Siis ma lõpuks käisin koolitarvete poes ja ostsin ploki A3 pabereid ja kirjutasin sinna peale “Can we sing home is where the hurt is together?!?!” , mis on mul lemmiklaul nende uuelt albumilt. Vehkisin selle sildiga ja siis üks hetk nad nägid seda ja kutsusid mu lavale,” mainis Ukareda, kellel lavale astumine kõige lihtsamalt siiski ei läinud, sest turvamehed tulid mingil hetkel vahele.

Tegemist on Ukareda viimase paari aasta lemmikartistiga ning koos temaga laval olla tundus talle täiesti uskumatu. Tegemist on Ameerikas tõusva tähega, millest Euroopas ilmselt veel nii palju kuuldud ei ole.

Vaadates Carlos Ukareda tegevusi laiemalt, sealhulgas seoses Eesti Lauluga, võib öelda, et tal läheb väga hästi. “Mul on tekkinud väga head inimesed enda ümber. Ma tahaks välja tuua produtsendi. Mu väga hea sõber, kellega me kõiki neid asju koos teeme: Steven Ilves. Meil on kuidagi stuudios väga hea klapp tekkinud. Kõik asjad, mis me teeme. Meil ei ole ühtegi asja, mille peale me ütleksime, et see pole päris see,” ütles Ukareda, kes lisaks Eestile vaatab üha enam Ameerika poole. Ta ütles, et tal on seal juba ka mitmeid kontakte.

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad