Reklaam sulgub sekundi pärast

Amanda-Hermiine ületas “Kättemaksukontoris” oma suure hirmu: ma ei tahtnud seda ja värisesin!

STUUDIO

Krimikomöödiasarjas "Kättemaksukontor" detektiiv Lumi-Lee Aigot kehastav Amanda Hermiine Künnapas avaldab, et pidi sarjas näitlemist alustades ületama oma suure hirmu autode ees.

Saates "Stuudio. Nädal" käisid külas Kristel Aaslaid ja Amanda Hermiine Künnapas, kes on mõlemad tänavu Eesti filmi- ja teleauhindade galal nomineeritud parima naisnäitleja tiitlile seriaalis. "Ma ei olnud üldse kursis, et kanal mind esitas nomineerituks. Minu jaoks tuli see väga suure üllatusena," räägib Amanda Hermiine, kellele tõi nominatsiooni näitlemine "Kättemaksukontoris".

Amanda Hermiine meenutab, et "Kättemaksukontoris" näitlemisega alustamine kujutas tema jaoks parajat proovikivi. Nimelt armastab tema poolt kehastatav tegelaskuju Lumi-Lee kiireid autosid ja driftimist. Samas avaldab Amanda Hermiine, et tema tundis autode ees hoopiski suurt hirmu.

"Paradoksaalne oli see, et ma kartsin autosid. Ma ei olnud elus kordagi autot juhtinud, mulle ei meeldinud see, ma ei tahtnud seda ja värisesin," avaldab Künnapas.

Ta lisab: "Tükk maad hiljem kohtasin Saaremaa praamil üht varateismelist poissi. Ta ütles mulle, et kõva värk, käid driftimas ja paned ässalt." Amanda Hermiine sõnul ei tahtnud ta poisi illusiooni purustada ja noogutas jutule lihtsalt kaasa. 

Vaata täispikka intervjuud Amanda Hermiine Künnapase ja Kristel Aaslaiuga päises olevast videost!

"Kättemaksukontorit" on võimalik näha Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad