Reklaam sulgub sekundi pärast

“Kaua võib niimoodi parkida?” Nahaalsed autojuhid ajasid Lasnamäe elanikud tagajalgadele

Lume ja jää sulamisega läheb maapind pehmeks ning haljasaladele tekivad kartulivaod ning seasongermaad. Selline vaatepilt ajab harja punaseks nii linnaametnikel kui kohalikel elanikel.

Lume sulamine on kevadel loomulik protsess, kuid lume alt välja tulev vaatepilt ja pehme maapind toob tihti kaasa uusi ebamugavusi ja probleeme. Muu hulgas toob see kaasa autoga haljasalal sõitmisi ja murule parkimisi, mis tekitab kartulivagusid ja seasongermaid. Loomulikult ajab selline vaatepilt harja punaseks nii linnaametnikel kui kohalikel elanikel. Üks endast väljas olev kodanik võttis Marek Lindmaaga ühendust ning soovib sellele segadusele punkti panna.

"Kõik pargivad kuhu tahavad, muru on üles küntud, kõik hoov on s***a täis. No kaua võib niimoodi parkida? Ma isegi helistasin munitsipaalpolitseisse ja ütlesin, et tulge vaadake mis siin toimub. Nad saatsid mind ühesõnaga heasse kohta. Nendel ei ole võimalus siin trahvida ega midagi teha. Ma ei saa aru, milleks see munitsipaalpolitsei siis loodud on," kurtis Olevi nimeline härrasmees.

Marek Lindmaa sõitis selle peale Lasnamäele Kärberi tänavale kohale. Üle 40 aasta Lasnamäel elanud mees valutab südant valitseva korralageduse pärast. "Ma olen helistanud Lasnamäe linnavalitsusse, et kas ei saaks seda asja korralikult teha. Siin on ju äärekivi, auto ei tohiks siit üles sõita. See on Tallinna linna maa ja Tallinna linn selle eest üldse ei hoolitse," juhib ta tähelepanu haljasalale, kus pargivad mitmed autojuhid.

Olev mõistab, et magalarajoonid on autodest üleküllastunud ning parkimiskohti ei jagu. Tema sõnul tooks probleemile leevendust see, kui likvideerida Lasnamäelt kõik seal aastaid seisnud romusõidukid. Iga kortermaja ees seisvat selliseid masinaid üks kuni mitu.

"Ma ei ole pealekaebaja, aga ma pööran tähelepanu. Mingisugune kord peab ikka olema, niimoodi ei saa ju elada," ütles Olev, kelle sõnul võttis ta mupoga ühendust, kes tuli ka kohale. Haljasalal parkivate autodega tegelemise asemel olla aga munitsipaalpolitsei hoopis Olevit noominud ning seda seetõttu, et ta oma väikese koeraga ilma suukorvi kasutamata väljas jalutab.

“Sotid selgeks” on eetris teisipäeviti kell 20:00 TV3 kanalil ning vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Kommentaarid puuduvad