“Rannamaja” režissöör kommenteerib skandaalset vahejuhtumit: nad saatsid vale inimese koju!

Kollaaž
Fotokollaaž: TV3/Erakogu

Eile jõudis TV3 eetrisse kuues “Rannamaja” kolmanda hooaja episood, mis lõppes eriti kurval noodil, kui pärast segadusttekitavat hääletamist oli Kaspar sunnitud saatest lahkuma.

Värske „Rannamaja“ osa lõpus toimus hääletus, mille raames pidid kuus allesjäänud osalist otsustama, kes nende seast peab lahkuma. Saate tegijad ei maininud, mis juhtub siis, kui ka pärast kolmandat hääletusvooru peaksid kuue inimese tulemused viiki jääma.

Nii proovisidki rannamajalised saavutada võrdset hääletustulemust, ent kui hääletuskord jõuab Cassandrani, ütleb ta ilma sekunditki mõtlemata välja Kaspari nime ning viigi asemel tuleb noormehel kolme vastuhäälega lahkuda.

Tundub, et Cassandra ei saanud pärast otsuse tegemist kohe arugi, et ta kogu hääletuse ära rikkus. Siis, kui teised talle tulemusi selgitavad, hakkab neiu mõistma, kuid lükkab süü koheselt hoopis Svenile, kes andis oma vastuhääle Kasparile, mitte Britale.

„Ma ei saanud aru, mul jooksis aju kokku! Ta oleks võinud lihtsalt öelda Brita ja ma oleks öelnud Kaspar,“ ütles Cassandra pärast hääletuse lõppu. „See Sveni huiamine… See on lihtsalt nii loll!“

Hiljuti kommenteeris “Miks me oleme idioodid?” podcastis kõnealust vahejuhtumit ka “Rannamaja” režissöör Oliver Muraveiski ise, kes oli kõigest pea sama segaduses kui televaatajadki. “Nad saatsid vale inimese koju! Nad ei pidanudki kedagi saatma,” ohkab ta.

Ühtlasi tõdeb Muraveiski, et kui esimest korda “Rannamaja” tehes oli saatesse soovijate rivistu üsna pikk, siis täna on olukord teine. “Osalejaid ei ole praegu kerge leida, järjekord on väga-väga lühikene,” ütleb ta.

Kuula podcasti koos Oliver Muraveiskiga!

“Rannamaja” on TV3s esmaspäeviti kell 22!

Kommentaarid puuduvad