Põnev! Täna algab sari Eesti pere uuest elust Hispaanias

''Eluga Hispaaniasse''
''Eluga Hispaaniasse'' — FOTO: Erakogu

Täna jõuab TV3 vaatajateni uus haarav tõsielusari „Eluga Hispaaniasse“, kus saab kaasa elada Veronikale ja Harrile, kes võtsid vastu hulljulge otsuse ja kolisid kogu perega teadmata ajaks soojale maale.

Tallinnas elavad ettevõtjad Veronika ja Harri koos oma kahe lapsega on võtnud vastu otsuse kolida Hispaaniasse ja lehvitada naeratades kõigele ja kõigile. Kogu pere jaoks saab alguse täiesti uus elu, sest pole just lihtne loobuda mugavustest ja alustada võõras kohas kõike nullist. Neid tabavad nii ootamatud tagasilöögid kui ka innustavad edusammud, mis igal juhul pakuvad põnevat, lustlikku ja õpetlikku vaatamist.

Loominguline Veronika on töötanud Vanemuises balletiartistina, tegutsenud koreograafi, tantsija ja treenerina. Praegu aga kuulub ta süda vintage-riietele. Ta on Telliskivi Loomelinnakus tegutseva poe Kopli Couture üks omanikke. Poeke müüb nii eksklusiivset vintaget kui pakub ka erilist atmosfääri pidudeks, etendusteks, kontsertideks ning moeshowdeks. Kui Veronikale meeldib mängida poodi, siis Harri lustib samal ajal autodega ja aastatega on mehest saanud Eesti üks hinnatumaid uunikumautode taastajaid. Tegemist on tõelise käsitööga ning Harri nime teavad juba aastaid klassikaarmastajad nii siin kui ka sealpool lompi. IX klassis käiv Artur, teise klassi poiss Karlo ja koerake Alfred pakitakse autosse ning ongi minek.

Mis saab elust edasi? Kas Veronika hakkab tööle treenerina või avab uue poe? Kas Harri jätkab autodega või viib ellu oma unistuse oma paadiärist? Mis poiste haridusest saab, kas tööd jätkub ning kus üldse elama hakatakse? TV3 uus põnev, muhe, inspireeriv ja üllatustest tulvil saatesari „Eluga Hispaaniasse“ annab neile küsimustele vastused, toob Eestimaa hallusesse võrratuid päikselisi hetki ja jutustab muinasjutulise loo uutest algustest ja unistuste täitumisest.

„Eluga Hispaaniasse“ alustab TV3s täna kell 21.30.

Kommentaarid puuduvad