Reklaam sulgub sekundi pärast

Palju õnne! “Kõige parema kaaslase” teise hooaja võitis Pert

Võitja Pert-Erik
Võitja Pert-Erik — FOTO: TV3

Täna selgus TV3 sarja „Kõige parem kaaslane“ teise hooaja võitja. Televaatajate hääletuse tulemusel valiti üheksa osaleja seast lemmikuks Pert, kellele tuli võit suure üllatusena.

„Kõige parema kaaslase“ finaali auks toimus meelelahutusportaali tv3.ee stuudios hooaja viimase osa ühisvaatamine osalejate poolt. Õhtu kujunes meeleolukaks ja samas ka pingeliseks, sest elevusega oodati finaalsaate lõpuks rahvahääletusel selguvat lemmikut.

Televaatajate soovil sai tänavuseks kõige paremaks kaaslaseks Pert. „Ma olen tõesti üllatunud, aga väga rõõmus,“ tunnistas noormees pärast saate lõppu. Lisaks toredale tiitlile sai Pert kingiks Kalev Spa uhke kinkepaketi ning mälestuseks vahva mänguasja.

19-aastane Pert liitus sarjaga otse ajateenistusest ning kirjeldas end kui seiklustele ja sõprusele avatud noormeest. Ta ei peljanud uusi väljakutseid ning pidas plaani välismaale tööle minna.

Sidni Tomsoni juhtimisel osalesid sarja „Kõige parema kaaslane“ teisel hooajal üheksa neidu-noormeest, kes pidid muust maailmas isoleerituna toime tulema nii argielu, taluloomade kui ka iseendaga ning õppima päriselt suhtlema. Seltskond oli värvikas ja lustlik – alates sotsiaalmeediatähtedest, melomaanist ja muusikaõpetajast end meikivate ja drag queenina rahvast hullutavate noormeesteni välja.

Sarja kandideeriti erinevatel põhjustel - et enesekindlust suurendada, mõnusalt aega veeta, uusi tutvusi sobitada, seiklusi kogeda, enesehinnangut tõsta, aga ka sotsiaalmeedias populaarsust kasvatada. Lisaks Perdile osalesid sarjas Kelvin, Kevin, Koška, Teppo, Ingrid, Johanna, Sass ja Sofi. Sarja juhtis Sidni Tomson. Tänavusest hooajast said tuntuks mõisted „vorstihapnik“ ja „mimmutama“.

Kommentaarid puuduvad