Reklaam sulgub sekundi pärast

Ootamatu! Andres Dvinjaninov sai Seišellidel reisides tõeliselt erilise elamuse

Andres Dvinjaninov
Andres Dvinjaninov — FOTO: TV3

Armastatud näitleja, lavastaja ja muusik Andres Dvinjaninov sattus Seišellidel reisides romantilisse rannapulma ning tegi pruutpaarile erilise üllatuse.

TV3 laupäevaõhtuse reisisarja „Süda kohvris“ võtetel satuti Seišellidel otse pulma, mis toimus imekaunis paigas - puuderpehme valge liivaga rand, türkiissinine ookeanivesi, massiivsed graniitkaljud ehk kõik otsekui paradiisis! „Süda kohvris“ produtsendi Tiina Pargi sõnul jõuavad hetked Mahe saare rannas toimunud kaunist pulmatseremooniast ka saatesse. „Abiellujateks olid Tatjana ja Eugen, kellele Andres Dvinjaninov kinkis ühe oma laulu,“ kirjeldab ta.

Lisaks tutvutakse saates linnaga, kus pole ühtki McDonaldsit - Seišellide pealinn Victoria.  Avastamist ootavad ka tuntud kunstniku George Camille galerii ning Jardin Du Roi botaanikaaed, kust Andres leiab eest mehe, kes trimmib palmipuid Husqvarna trimmeriga. Tutvutakse ka põnevate kohalikega; näiteks Mandy Omath räägib oma värvikast perekonnast ja Mava Hesparace teatab kindlameelselt, et nemad elavadki paradiisis.

Reisisari „Süda kohvris“ Andres Dvinjaninovi juhtimisel on TV3s laupäeviti kell 18.00.

Kommentaarid puuduvad