Reklaam sulgub sekundi pärast

Mr. Bean oli tulnukas? Pöörane fänniteooria seab kahtluse alla armastatud tegelase päritolu

Kas tõesti? Fännid usuvad, et Mr. Bean oli tegelikult tulnukas
Kas tõesti? Fännid usuvad, et Mr. Bean oli tegelikult tulnukas — FOTO: AFP/Scanpix

TikTokis on laialdaselt hakanud levima põnev teooria legendaarse Mr. Beani kohta. Nimelt usuvad fännid, et tuntud teletegelane oli tegelikult hoopiski tulnukas.

TikToki kasutaja Alex Stark, veebis rohkem tuntud kui @stark_verse, jagas oma videos vandenõuteooriat koos kirjeldusega: "Mr. Bean on tegelikult MIS?! Minu kogu lapsepõlv oli VALE".

Alex selgitas: "Me kõik vaatasime Mr. Beani suureks kasvades ja me kõik teame, et Mr. Bean on üsna veider tegelane, aga ma arvasin alati, et ta on lihtsalt naljakas, veider tüüp, kes on võib-olla natuke hull ja ongi kõik."

Alex aga usub, et tegelik vastus Mr. Beani veidrale käitumisele, on olnud kogu aeg meie nina ees. Seejärel tuletas ta fännidele meelde iga Mr Beani episoodi imelikku sissejuhatust – ta kukub taevast tänavale valgussõõri sisse, samal ajal kui koor laulab ladina keeles "Vaata meest, kes on uba".

Alex jätkas: "Tundub, et ta langeb läbi valguse Maa pinnale, nagu ta oleks saadetud Maale. Ta (Mr. Bean - toim.) ei tea, kuidas normaalsed inimesed käituvad ja kannab alati sama jakki täpselt sama lipsuga, sest ta ei tea, et inimesed riideid vahetavad."

Kõik need tegurid viisid sisulooja ühe lihtsa järelduseni, et Mr Bean on tegelikult tulnukas. "Ta käitub kogu aeg nii veidralt, sest ta õpib, kuidas olla inimene," lisas Alex.

Paljud fännid kommentaarides nõustuvad ja on vaimustatud sellest teooriast. Nende meelest on nüüd kõik tõendid olemas, et selgitada Mr. Beani imelikku olemust.

Mida arvad sina?

Kas Mr. Bean on tulnukas?

  • Imelik ta oli, 55 Votes
  • Ilmselgelt! See seletab kõike. 30%

Kas Mr. Bean on tulnukas?

Kommentaarid puuduvad