Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis on neist saanud? Vaata, mida teevad “Üksinda kodus” vargaid kehastanud näitlejad täna

"Üksinda kodus" röövlid Harry ja Marv — FOTO: Capital Pictures/Scanpix

Ei oleks jõule ilma "Üksinda kodus" filmideta ja õnneks on juba homme TV3 eetris legendaarse klassiku teine osa, kus Kevin kogemata üksinda New Yorki satub. Loomulikult on seal kohal ka vargad Marv ja Harry - ent millega tegelevad neid bandiite kehastanud näitlejad täna?

Peaosatäitja Kevin (Macaulay Culkin) oli kõigest kümneaastane, kui kinodesse jõudis komöödia “Üksinda kodus”, mis tegi temast ülemaailmse lapsstaari. Kassahitt sai tohutult menukaks ja kindlasti ei oleks olnud see film pooltki nii põnev, kui Kevin poleks võitlusesse astunud kahe murdvarga Harry ja Marviga. Mis on neist kahest meheks tänaseks saanud?

Daniel Stern (Marv)

Hetkel 66-aastane Daniel Jacob Stern on Ameerika komöödia- ja seiklusnäitleja, režissöör, stsenarist ja produtsent. Tal on üle seitsmekümne filmirolli, kuid enamik vaatajaid üle kogu maailma mäletavad teda kui ühte bandiiti nimega Marv Merchants komöödiates “Üksinda kodus” ja “Üksinda kodus 2”. Need filmid lisati nimekirja “100 naljakaimat Ameerika filmi 100 aasta jooksul”.

Enne filmi “Üksinda kodus” ekraanil ilmumist mängis mees erinevates žanrites, kuid jõulufilmis tehtud roll tegi temast komöödiarollide pantvangi. Sellest hetkest alates hakkasid Danieli karjääris ilmuma komöödiažanri rollid. Ta on mänginud sellistes filmides nagu “Lähenemisest kurnatud”, “Väga metsikud asjad”, “Mõrv Ameerika kesklinnas”, “Defektidetektiiv”, “Pikk kohting”, “Poissmeeste pidu Las Vegases”, “Jõululugu” 2 “,” Lahing pärjadel “,” Mäng läbi, kutt! “.

Lisaks proovis Stern kätt režissöörina telesaate “Manhattan” mitme osa juhtimisel ja stsenaariumite kirjutamisel. Näitleja on dubleerinud ka multifilmide nagu Family Guy ja The Simpsons tegelasi. Viimati mängis ta peaosa ka 2019. aasta filmis ”James vs. His future Self”.

Stern töötab täna kunstnikuna ja ta on spetsialiseerunud pronksskulptuuridele. Ta on loonud skulptuure avalike kunstiprojektide jaoks San Diegos, Pasadenas, Palm Desertis, Temple Citys, Monrovias ja Agoura Hillsis. Ta on teinud ka palju eratellimusi, galeriinäitusi ja osalenud kunstimessidel. Ta abiellus 1980. aastal näitlejanna Laure Mattosega ning neil on koos kolm last, poeg Henry Stern ning tütred Ella ja Sophie Stern.

Daniel Stern
Daniel Stern — FOTO: ©IS/MPI/Capital Pictures

Joe Pesci (Harry)

80-aastase näitleja tuntuimaks rolliks on jäänud Tommy DeVito Martin Scorsese maffiadraamas “Goodfellas”, mis jõudis kinolinale veidi enne filmi “Üksinda kodus”. Parima meeskõrvalosatäitja Oscarile kandideeris ta juba Scorsese “Märatseva härjaga” (1980). Lisaks on Pesci kaasa teinud filmides nagu “Minu nõbu Vinny”, “Kasiino” ning “Surmarelva” 3. ja 4. osa.

Pesci pole enam Hollywoodis aktiivne mitmetel põhjustel. Juba 1999. aastal teatas ta, et läheb pensionile ning hakkab hoopis muusikaga aktiivselt tegelema. Juba 60ndatel osales ta aktiivselt bändi Joey Dee and the Starliters tegemistes, kuid siis sai ta maailmakuulsaks filmistaariks ning muusikukarjäär läks pausile. Ta sõnas toona: “Mulle meeldib mängida filmides peaosi, aga ma sooviks häid rolle. Minule ei sobi, kui ma saan kõrvalosad projektides, mis ei ole head. See tapab sinu lõpuks,” kommenteeris Pesci, kes sai 1998. aastal ka Kuldse Vaarika auhinna kõige halvema kõrvalosatäitmise eest filmis “Surmarelv 4”.

2017. aastal pakuti Pescile korduvalt rolli Netflixi filmis "The Irishman", mille mees pea 50 korda tagasi lükkas, sest ta ei soovinud enam gängsterit kehastada. Lõpuks siiski võttis ta selle rolli vastu ja 2019. aastal jõudis film ka avalikkuse ette ja Pesci teenis mitu auhinnanominatsiooni.

Pesci on olnud kolmel korral abielus, ent need on ta kõik ka lahutanud.

Joe Pesci
Joe Pesci — FOTO: Frazer Harrison/Getty Images/AFP

"Üksinda kodus 2" on TV3s juba homme kell 20!

Näita 2 kommentaari

Pealegi on see “Üksinda kodus” juba mitmeid aastaid järjest näidatud ja see EI HUVITA ENAM MITTE KEDAGI!!!!!!!!!
JA KUI ONGI KEEGI VEEL,KEDA SEE HUVITAB,SIIS ON JU VÕIMALIK SELLE KASSETTI OSTA JA VAADATA KODUS

Vasta

………ööpäevas ,pole mõtet ja vajadust seda IGA AASTA TELEKAS NÄIDATA NAGU POLEKS ÜHTEGI MUUD JÕULUTEEEMALIST FILMI. MAAILMAS OLEMAS!!!!!!!!!!!!
MIKS surutakse seda peale kõigile,kes TV 3 tahaks vaadata???????
Vbl ma tahaks midagi muud Tv3–st näha,aga ei—-ikka ja jälle näidatakse. JUST SEDA filmi!!!!!!!!!!
Kas Tv3 ei karda,et ühte –sama filmi iga aasta näidates võivad nad niimoodi oma senistest fännidest üldse ilma jääda!!!;????????
See pole mingi vabandus,et tuleb iga aasta peale neid noori,kes seda filmi VEEL NÄINUD POLE. MÕELDA V ON SUUR ÕNNETUS!!!!!!
SAAVAD SUUREMAKS JA VAATAVAD SIIS TAGANTJÄRGI—-TÄNAPÄEVAL POLE SEE ENAM MINGI PROBLEEM !!!!!!IGASUGUSEID FILME SAAB JU LAENUTADA JA OSTA,VAADAKU SIIS NIIPALJU KUI KULUB!!!!!!AGA POLE MÕTET SEDA IGA AASTA KÕIGILE PEALE SURUDA,KES NIIGI JUBA SEDA ENNE NÄINUD ON!!!!!!!
Muidugi,keegi ei sunni ju seda otseselt vaatama,aga kui teistelt Tv kanalitelt ka midagi huvitavat ei tule,siis ongi ju nagu sundseis.
Kahju,et Tv3 midagi muud pole osanud kavasse panna ,justnagu oleks SEE FILM maailmas ainuke jõulufilm!!!!!!!!!!!!!

Vasta