Reklaam sulgub sekundi pärast

Igor Mangi hirmutavad märksõnad uueks aastaks: kaos, diktatuur, kokkuhoid!

Igor Mang
Igor Mang — FOTO: kuvatõmmis

Lõppev aasta oli tõeliselt kriiside rohke. Maailm oli vaevalt saanud koroonapandeemiast hakata hinge tõmbama kui Venemaa ründas täiemahulise sõjaga Ukrainat, millest sai lisaks julgeolukriisile alguse ka laialdane majanduskriis.

31. detsembri õhtul eetris olnud suur ennustuste saade "Mida toob aasta 2023?" uurib, kas kõrge inflatsioon, elektrikatkestused ning sõjahirm jäävad saatma meid ka uuel aastal ning kes võidab kevadised riigikogu valimised? Kuidas toime tulla tunnete virvarriga keset kriise ja kitsikust ning hoida suhteid? Kuidas viia täide uue aasta lubadusi? 

Kas hullumeelne 2022 aasta kandub edasi ka järgmisesse aastasse? "Ma ütlen märksõnad: kaos, diktatuur, kokkuhoid. Kõike tuleb kahandada ja vanad asjad tuleb uuesti kasutusele võtta. Taaskasutusküsimus tuleb teravalt päevakorda," ennustab Igor Mang.

Mang uuris ka kosmogramme Kaja Kallase ja Martin Helme kohta. "Mõlemad saavad palju hääli, aga Kallase seis järgmine aasta on raskem kui eelmisel. Neptuni punane aspekt järgmisel aastal teeb asja raskemaks," jutustab ennustaja. "Veega tuleb õnnetusi ja probleeme: üleujutused, orkaanid, taifuunid, puhta vee puudus!"

Mang näeb ühtlasi probleeme gaasiga ja uute viirustega. "See tekitab kaose tunde, aga kuidas kaosest jagu saada? Diktatuuriga. Ma ei välista, et Kaja Kallas saab uuesti peaministriks," usub Mang ja soovib talle kõige paremat. "Martin Helme seisud on palju paremad, aga see ei pruugi tähendada, et ta saab peaministriks!"

Vaata lähemalt videost!

Vaata kõiki "Mida toob aasta 2023?" intervjuusid TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad