Astroloogia huviline Merlyn Uusküla paneb südamele: inimesed võiksid üksteist rohkem märgata

Merlyn Uusküla
Merlyn Uusküla — FOTO: kuvatõmmis videost

Lõppev aasta oli tõeliselt kriiside rohke. Maailm oli vaevalt saanud koroonapandeemiast hakata hinge tõmbama kui Venemaa ründas täiemahulise sõjaga Ukrainat, millest sai lisaks julgeolukriisile alguse ka laialdane majanduskriis.

31. detsembri õhtul eetris olnud suur ennustuste saade “Mida toob aasta 2023?” uurib, kas kõrge inflatsioon, elektrikatkestused ning sõjahirm jäävad saatma meid ka uuel aastal ning kes võidab kevadised riigikogu valimised? Kuidas toime tulla tunnete virvarriga keset kriise ja kitsikust ning hoida suhteid? Kuidas viia täide uue aasta lubadusi? 

Laulja Merlyn Uusküla on lisaks laulmisele sinasõber ka feng shui ja astroloogiaga. “Iga uue aasta eel mõtlen, millise elemendi aasta tuleb – 2023 on veeelemendi aasta ehk jätkub samal lainel, mis eelmine aasta. Veeelement soosib liikumist ja vooluga kaasa minemist. Kõige raskemad momendid on siis, kui sa jääd ühe koha peale seisma,” usub Merlyn.

Kuidas Merlyn erinevate kriisidega toime tuleb? “Mina võtan alati pilgu iseenda peale. Kui välised asjad ärritavad mind, siis ma ütlen stopp ja vaatan iseendasse. Vähesem infomüra tarbimine tuleb väga kasuks. Üleüldse iseendale aja võtmine ilma süüpiinadeta,” jagab ta.

Oma kodu puhastamiseks kasutab ta meresoola. “Kõik kodunurgad sellega üle teha ja lasta 24 tundi olla, et koguda kokku kõik võõra energia. Sinna kõrvale tuleb kindlasti teha ka palo santo suitsu,” annab Merlyn nõu.

Kuidas kommenteerib Merlyn enda uut imagot Eesti Laulul ja mida ennustavad tema kaardid aastaks 2023?

Vaata videost!

Vaata kõiki “Mida toob aasta 2023?” intervjuusid TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad