Ants Rootslane näeb uue aasta poliitmaastikul suuri muudatusi: peaministriks saab…

Ants Rootslane
Ants Rootslane — FOTO: TV3

Lõppev aasta oli tõeliselt kriiside rohke. Maailm oli vaevalt saanud koroonapandeemiast hakata hinge tõmbama kui Venemaa ründas täiemahulise sõjaga Ukrainat, millest sai lisaks julgeolukriisile alguse ka laialdane majanduskriis.

31. detsembri õhtul eetris olnud suur ennustuste saade “Mida toob aasta 2023?” uurib, kas kõrge inflatsioon, elektrikatkestused ning sõjahirm jäävad saatma meid ka uuel aastal ning kes võidab kevadised riigikogu valimised? Kuidas toime tulla tunnete virvarriga keset kriise ja kitsikust ning hoida suhteid? Kuidas viia täide uue aasta lubadusi? 

Rootslane usub, et kriis jätkub ka uuel aastal. “Aasta algul tekib selline huvitav seisund, et inimesed on justkui tardunud ja nad ei tea, kuhu suunas asjad arenevad. Märtsikuus näeme päris huvitavaid arenguid poliitmaastikul. On suur võimalus, et meie uueks peaministriks saab mees, kes toob uue liikumise ja inimestele rohkem heaolu tagasi. Naisega see kriis justkui süveneks, aga kui mängu tuleb meespeaminister, siis olukord hakkab minema paremaks. Majanduslik heaolu kasvab riigis,” prognoosib ta.

Ants panustab EKREIKE valitsuse peale, sest väga selgelt on näha, et mees saab peaministriks. “Teadmine on selgelt olemas, kellega mida tehakse.”

“Me näeme ilmselt ühe tähtsa inimese surma, kes on mees. Kas sellel kevadel või oktoobrikuus. Aasta märksõnadeks saab olema kavalus ja konfliktidest hoidumine,” räägib Ants.

Millist tulevikku näeb Ants Ukraina sõjale ja millist nõu annab ta neile, kes soovivad oma elukvaliteeti parandada?

Vaata videost!

Vaata kõiki “Mida toob aasta 2023?” intervjuusid TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad