Reklaam sulgub sekundi pärast

Uhke värk! “Maskis laulja” uue hooaja maskid on loodud kahe erineva kunstniku poolt

Mask
Foto: TV3

„Seitsmestes“ käis külas Liisi Eesmaa, kes on TV3 „Maskis laulja“ üks uue hooaja kostüümikunstnikest. Nimelt valmivad tänavused imelised maskid kahe talendi poolt ning saatesse jõuab ka Grete Laus-Evestuse looming.

Täna esitleti esimest nelja suurepärast kostüümi: imetlusväärsed Ronk ja Lumehelbeke on Grete Laus-Evestuse loodud ning Sinise Ahvi ja Kaheksajala autor on Liisi Eesmaa.

„Seitsmeste“ saatesse võttis Liis Eesmaa kaasa Sinise Ahvi pea, tunnistades, et nii selle tegelase kui ka teiste tema loodud maskidega on tal palju ühist. „Olgem ausad, eks need tegelased on pärit minu sisekosmosest ning paratamatult panen neisse tükikese iseendast. Olen siiski Vikerkaare-Liisi ehk mulle meeldivad värvilised, lustakad, efektsed tüübid. Sinise Ahvi puhul kasutasin litreid, sära, efektseid neoontoone; püüan alati mõelda mitmeplaaniliselt ning lisada mõne ootamatu momendi, mis lavale sobiks väga hästi,“ kirjeldas ta.

Vaata Liisi Eesma intervjuud videost:

Tänavugi, „Maskis laulja“ kolmandal hooajal, astuvad vaatajate ette võimsaid muusikanumbreid esitama kümme tuntud inimest, kes peidavad end imelistes kostüümides. Nende isikute tuvastamiseks asuvad uurimistööd tegema detektiivid Brigitte Susanne Hunt, Karl-Erik Taukar, Peeter Oja ning igas saates ka värvikas külaliskohtunik.

Kevade suurim saladus „Maskis laulja“ alustab Mart Sanderi juhtimisel TV3s pühapäeval, 13. märtsil kell 19.30.

Sinine ahv

Mask
Foto: TV3

Lumehelbeke

Mask
Foto: TV3

Ronk

Mask
Foto: TV3

Kaheksajalg

Mask
Foto: TV3