Reklaam sulgub sekundi pärast

Maskisaates kõiki üllatanud Hanno Pevkur: olin kindel, et lähen esimeses saates välja

Hanno Pevkur

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas maskisaates teise koha saanud Hanno Pevkur. Ta rääkis lähemalt, kuidas ta leidis aega riigikogu ja erakonna töö kõrvalt ja samuti andis aimu, kui suur laulumees ta on vabal ajal. Ühtlasi tuli juttu sellest, mis juhtus tegelikult Terrase ja Madisoniga Strasbourgis.

’’Ma olin kindel, et ma lähen juba esimeses saates välja. Kui ma Maikeniga esimest kahte lugu valisin ja kui me olime Queeni ära valinud, siis tekkiski küsimus, mis me teiseks võtame. Ma olin kindel, et ega sealt rohkem ei tule,'' avaldab tuntud poliitik.

Pevkuri sõnul maskisaates osalemine tema riigikogu tööd ei seganud. Samuti teadis projektis osalemisest ainult saatetiim ja tema naine. ''Isegi ema helistas alles eile õhtul ja ütles, et miks ma varem ei rääkinud.''

Pevkur meenutab kogu perioodi positiivselt. ''See oli lõbus protsess, kuid see ei ole selline saade, kus sa saad pikalt ette valmistada. Kogu aeg on väga intensiivne. Ühtlasi tuleb ka õiged lood endale valida, kuid siinkohal tahan kiita ja tunnustada ka Franzi, kes purjetas kogu hooaja nagu sulavõist läbi,'' sõnas Pevkur.

Kuula täispikka intervjuud lähemalt Star FM-i hommikuprogrammist.

Näita 2 kommentaari

Lahe,kui meid juhivad sellised inimesed.

Vasta

See oli meeldiv üllatus, aitäh võimsa esituse eest. Nautisin sellest iga sekundit!!!

Vasta