Reklaam sulgub sekundi pärast

Kuula uuesti! Hanno Pevkuri esituses kõlanud Ukraina lugu sulatab südameid

Pühapäeval oli “Maskis laulja” kolmanda hooaja finaalsaade, mille võitis Sinine Ahv, kuid paljusid üllatas ka see, et Malekuninga maski taga peitis ennast tipp-poliitik Hanno Pevkur. Finaalis esitas Pevkur loo "Vennad ukrainlased", millest on paljud vaimustes ja mida on ühtlasi saanud rohkelt vaatamisi sotsiaalmeedias. Ühtlasi on lugu sulatanud paljude südameid nii Eestis kui ka Ukrainas.

''Üks pöörane seiklus ja rännak on saanud oma lõpu. Pean tunnistama, et kui Kaupo Karelson mulle jaanuaris helistas, olin ma väga skeptiline. Aga siin ma siis nüüd olen. Õnnelik teise koha omanik. Suur suur tänu kõikidele, kes läbi hooaja kaasa elasid ja finaalis mulle oma hääle andsid,'' sõnas Pevkur pärast saate lõppemist.

Ta lisas, et tema mõõtmatult suur kummardus ja tänu läheb kogu “Maskis laulja” meeskonnale, eesotsas Kaupo Karelsoni ja Triin Luhats. ''Taaskord peab tõdema, et Kadri Koppel suudab ka varesed laulma, Villiko Kruuse karud tantsima ja Otto-Karl Vendt laulu kõlama panna. Ja loomulikult ilma Liisi Eesmaa valmistatud Malekuninga tegelaskujuta poleks ma ealeski laval nii särada saanud,'' sõnas ta.

Viimases saates esitas tipp-poliitik südamliku loo. "Ma pühendan selle laulu kõigile Ukraina kaitsjatele,'' lausus Pevkur.

Vaata uuesti tema esituses lugu "Vennad ukrainlased".

Näita 2 kommentaari

Kui mina seda ligu kuulsin, siis tulid pisarad silma. See oli selline üllatav saatelõpu lugu, et läks sügavale hinge. Ma reaalselt nutsin selle loo ajal, et pidin muutkui uuesti kuulama. Olen kõiki hooaegu jälginud. Aga see on ainuke lugu, mis sedasi hinge puges, et lausa nutsin.
Müts maha sellise loo valiku eest.

Vasta

Võimas.

Vasta