Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | Üllatus! “Maskis laulja” saatega liitub veel kaks vägevat tegelast

Kevade suursaate „Maskis laulja“ kõik kümme värvikat tegelast on selged - täna avalikustati TV3 poolt veel kaks vägevat ehk Puuma ja Pull.

Senistele tegelastele lisandunud Puuma ja Pulli kostüümide autor on Liisi Eesmaa, kes tunnistab, et maskide all on peidus tugevad ja vägevad karakterid. „Pull on väga leegitsev, tuline, kirglik ja võitlusvalmis, kostüümist leiab punki ja glämmrokki!"

Pull
Pull — FOTO: TV3

"Puuma on salapärane, müstiline, tugev ning inspiratsiooni on andnud ka printsid ja samuraid,“ kirjeldab Liisi Eesmaa, märkides, et ta polegi varem nii tumedates toonides kostüümi teinud kui Puumale.

Puuma
Puuma — FOTO: TV3

Sel pühapäeval näeb „Maskis laulja“ saates aga Elevanti, Kuningat, Seebiooperit ja Flamingot, kes vaimustavate etteastetega üllatavad ning nii detektiividele kui ka vaatajatele põnevat mõistatamist pakuvad.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja avasaates astusid rahva ette Vampiiri, Kiisu, Triibulise ja Saunaviha kostüümidesse peitunud tuntud inimesed. Saate lõpus langetas maski Triibuline, kelleks oli särav Katri Teller. Katri esitatud lood olid „Euphoria“ ja „Paus“.

„Maskis laulja“ teine saade Franz Malmsteni juhtimisel alustab TV3s pühapäeval kell 19.30.

Vaata ka kõiki esimeses saates olnud esitusi TV3Play keskkonnas!

Kommentaarid puuduvad