Reklaam sulgub sekundi pärast

Detektiiv Inesele valmistab maskisaate juures üks asi suurt muret: ma ei tea sellest mitte midagi!

Eda-Ines Etti
Eda-Ines Etti — FOTO: TV3

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas lauljatar Eda-Ines Etti, keda ootab sel kevadel ees tõeliselt põnev uus katsumus - nimelt astub ta TV3 suursaates "Maskis laulja" detektiivirolli. See aga tähendab, et nüüd tuleb tal end kurssi viia kõikvõimalike avaliku elu tegelastega, et vihjed läbi hammustada, ent Ines tõdeb, et ei tea sellest maailmast suurt midagi.

Ines tunnistab, et kuigi ta pole maskisaates ise ühegi maski all olnud, on teda sinna osalema kutsutud küll, ent senini ei saadud aegu klappima. "Ma pole väga regulaarne vaataja olnud, aga olen kursis ikka ja esimest hooaega sattusin rohkem jälgima," tõdeb ta.

Ines kavatseb detektiivina peamiselt just maski all olevate inimeste hääli kuulama hakata, ent ka see pole kõige lihtsam viis äratundmiseks, sest kõik osalejad pole ju sugugi üldse lauljad. "Üldiselt ma arvan, et ma tunnen päris hästi lauljate hääli ära, aga kui näiteks Jürgen (Pärnsalu) hakkab laulma, siis ma ei tea," sõnab ta.

Kuidas aga Ines ise maskisaates osalemisega hakkama saaks - kas ta oskaks niimoodi laulda, et tema häält ära ei tunne? "Eks see on võimalik ja seal saates ka Maiken aitab moonutada, et väga hästi ära ei tunneks. On võimalik ikka!"

Saatejuhid vihjasid, et nüüd peab lauljatar hakkama kõiki meelelahutusuudiseid lugema, et end avaliku elu tegelastega kursis hoida ja seeläbi vihjeid läbi hammustada. "See ongi minu mure, et ma sellest maailmast mitte midagi ei tea! Eks kui ma seal saates olen paariks kuuks, siis ma sukeldun sinna maailma, aga ega ma täitsa võhik ka ei ole. Tarbin ikka uudiseid ja see kõik tuleb meieni, mis toimub Eestis," räägib Ines.

Kuula intervjuud Inesega Star FM hommikuprogrammist!

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis TV3 vaatajate ette 2020. aasta kevadel. Suursaates osalevad kümme imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest, kes esitavad hittlaule, mille põhjal on nii saate detektiividel kui ka televaatajatel võimalus nuputada, kes maskide sees peituvad. Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi avalikkusele paljastama.

„Maskis laulja“ neljanda hooaja detektiividest on TV3 seni avalikustanud Kristjan Jõekalda, Liina Kanarbiku ja Eda-Ines Etti. Veel katab saladuseloor ühe detektiivi ja saatejuhi isikuid.

Kommentaarid puuduvad