Reklaam sulgub sekundi pärast

Mitte ainult noortele! Tiktokker Toomas võlub sündiklassika hittidega kümneid tuhandeid kuulajaid

"Märgatud Eestis"

Taavi Libe ja "Märgatud Eestis" tegi tutvust omapärase teraapiavormiga, mis toob töötu Toomase ellu särtsu ja vürtsi. Kuidas avastas Toomas eelkõige noorte seas populaarse TikToki ja milliseid reaktsioone tema musitseerimine ja laulmine seal saab?

Tuleb välja, et sotsiaalmeedia ja TikTok ei ole ainult noorte pärusmaa. Nimelt jõudis Taavi Libe tänu televaatajate vihjetele TikToki härra Toomaseni, kes seal oma andeid jagab ja meelt lahutab. Kuidas Toomas peamiselt noorte seas populaarse TikToki avastas?

"See ongi väga huvitav, et mul on TikTok olnud alles veebruarist saadik. Mul üks sõber tuli Soomest külla ja kui ma oma lugusid teen süntesaatoril, siis tema on mul filmimees. Ma ei saa ise teha, mul esiteks ei ole selfie-pulka ega midagi. Muidu panime laulud Youtube'i. Mu vanem õde ütles mulle, et mis sa lolli mängid, pane TikToki. Seal on rohkem rahvast, rohkem kuulajaid. Mina ei teadnud sel ajal üldse, mis see TikToki üldse on ja kuidas see käib. Ta juhendas mind ja siis hakkas asi nii pihta, et panime neli-viis laulu üles, rahvas hakkas kommenteerima ja siis hakkasid tulema soovilood. Esimene oligi vist "Seitse kivist inglit", millel on 20 000 vaatamist," ütles tiktokker Toomas, kelle lood on ehedalt hinnatud sündiklassika hitid, mida paljud inimesed hindavad. Lisaks soovilugudele on tal ka omaloomingut.

Toomas tõdes, et tal ei ole mingit korralikku tehnikat ega isegi mikrofoni. "Kui sa oled töötu, siis sa ei osta ka mitte midagi."

Laulmine ja bändi tegemine pole Toomasele aga uus hobi. Taavile näitas ta ühte 1997. aastal tehtud fotot, kus ta bändiga laval oli. Samas pole Toomase elu olnud mingi lillepidu, vaid tõeline võitlus. Päris pisikesena sattus ta lastekodusse.

Kas TikTokis tuntust kogunud Toomas sooviks ka pärislavadele kutseid saada? "Siin on nii palju kommentaare, et miks me ei ole sind veel raadiost kuulnud. Kui oleks mingi paarimees, kellega teha."

"Märgatud Eestis" on TV3 eetris igal esmaspäeval kell 20.00 ja vaadatav ka TV3 Play keskkonnas.

Hääleta ka Kroonika Meelelahutusauhindadel Taavi Libe Aasta saatejuhiks ja "Märgatud Eestis" Aasta telesaateks!

Kommentaarid puuduvad