Külapoiss Mairot otsib kaaslast: olen kuulutuse Facebooki pannud, aga sealt naist ei saa!

Tänases "Märgatud Eestis" lahatakse noore külapoisi Mairoti korteriluba ja armuelu. Viimase puhul on noormees nõutu ja ei tea, miks neiud teda ei soovi.

Mairot, noormees Eesti Saksamaa külast, on lisaks korteri ostu-müügi saagale nõutu. Nimelt 29-aastane mees ei leia endale kaaslast. 

Taavi kutsuti kohale tegelikult teisel põhjusel. Nimelt on Mairot "ostnud" 300 euro eest korteri ühelt vanaproualt, kes tegelikult andis kirjaliku volituse noormehe ekstüdrukul korteris elada. Nüüd prooviski Mairot Taavi abiga selgeks teha, kellele korter kuulub ja kas ta võib seal elamist jätkata.

Ülemise korruse naabrid kurtsid Taavile noormehe suurt alkoholilembust, kus peod vahel isegi nii üle käte lähevad, et rikutakse lisaks naabrite rahule ka nende vara. Ülemise korruse rahvas usub, et see on ka põhjus, miks Mairot endale naist ei suuda saada.

Taavi küsis noormehelt, mida ta plaanib teha, et leida endale tubli naine kõrvale.

"Kuskile võiks mingi kuulutuse panna. Ma olen Facebooki küll mingisuguse kuulutuse pannud, aga sealt ei saa. TikTokist ka ei saa, siis ma ei tea, kust saab," rääkis Mairolt nõutult.

Ülalt korruse naaber teadis rääkida, et Mairoti eest jooksevad kõik naised. Lisaks meenutas ta, kuidas Mairot oma ekstüdrukult panniga sai, kuna too end liialt täis jõi.

Vaata täna õhtul kell 20.00 saadet "Märgatud Eestis" ja otsusta ise, mis võib olla põhjust, miks Mairot ikkagi naist ei leia!

Kommentaarid puuduvad