Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei või olla! Häbelik naine puges intervjuu andmiseks kappi peitu: ma ei tule kaamera ette!

Märgatuyd Eestis

Vahel läheb nii, et mitte kõik intervjueeritavad ei tahagi kaamera ees olla. Kuidas siis vestelda? Taavi Libe leiab lahenduse!

Vaata lähemalt videost!

"Märgatud Eestis" on TV3s täna kell 20!

Näita 5 kommentaari

Tunneme majaomanikule kaasa,et pidi sellistega võitlema.Need 3 tuntud Viljandi joodikud-Ene,Martin ja Veljo.See Indrek,kes ka sõna võttis,istub varguste eest kinni.Vot selline seltskond.Ja mida püüdsid nüüd saavutada?Tuli ju välja,et oli ju kõigil lepingud olemas,nii Veljol,kui ka Martinil.Muide Enet on ka mitmelt üüripinnalt minema löödud varguste ja mitte maksmiste pärast.Tahtsime ka sinna tuba üürida,aga nägime päeva jooksul kakerdavaid 3 joodikut ja 1oli veel naine,sorry,loobusime.Saime täpselt selle maja vasta ja siis kuulsime nendest 3 elanike.st

Vasta

Ahaaaa,hea😀Sellised joodikud ja nõuavad veel valedega mingeid õigusi.Kusjuures,ma isegi tean neid,see Ene on prillidega ja kakerdab pidevalt mingi punane jope seljas,paras jota on.Kui ei eksi on tal perse täis lapsi kah,kõike pole ta ise kasvatand.Tubli majaomanik, et neist muidu sööjatest lahti said,au ja kiitus sulle,ehk saad korralikud üürnikud nüüd.

Vasta

Midaaaa,Mägi Ene -mida,nüüd tegite küll endal margi nii täis,siiani valetasite mis valetasite,aga telekas otse valetama,täitsa pekkis ikka.Keegi ei taha teid üürilisteks niimoodi enam.Enne tuleks mõelda,kui nii tegite

Vasta

Jah. Viljandi sai ajutiselt kolmest joodikust lahti aga see punt kolis pesitsema minu ja mu õe vanematekoju. Nägite ju, millises seisus see maakodu on. Viis aastat tagasi, kui mu noorem õde veel elas, oli kodu korras. See punt suutis viia siit ilmast minu õe ja laastada lapsepõlvekodu. Ehk saab õiglus kunagi jalule seatud.

Vasta

Helle!Täitsa arusaadav mida tunned,et sellised jotad lagastavad teie kodu,püüdke teha kõik,et nad sealt kaoks,see kodu ei ole Martini kodu,see laste-Mari-Liisi ja ta venna kodu ja teie lapsepõlvekodu.Ajage need raiped minema sealt,sellel eidel lapsi küll,mingu nende juurde.Selle eide pärast pole teil ka enam õde.Helle ja teised olge tublid,hoiame teile pöialt,et saate neist lahti.
Lähedalt naabrid.

Vasta