Reklaam sulgub sekundi pärast

Aita leida Rexsule uus kodu! Imearmsat koera ähvardab tänavale jäämine

Johanna Alvin

"Märgatud Eesti" saate poole pöördus Sirje Kehrast, kes otsib oma koer Rexsule kodu. Olude sunnil linna kolinud naine koerale kodu pakkuda ei suuda ning tuttava juures kuudis on loomakesel üsna kehv elu.

Selle nädalases "Märgatud Eestis" saates kurtis oma muret Sirje, kes otsib uut kodu oma armsale koerale Rexsule. Proua korteris ei ole koerakese jaoks paraku ruumi ning hetkel on Rexsu tuttava juures kuudis. Sealt paneb koer aga alatasa jooksu ning naist ähvardatakse omakohtu, varjupaiga ja isegi politseiga.

Murest murtud proua oli varasemalt suure talu omanik, kuid peale abikaasa surma pidi Sirje olude sunnil kolima korterisse. Rexsust proua lahti lasta ei suutnud ning leidis koha oma koerale tuttava juures. Sirje sõnul laseb tuttav aga purjus peaga koera pidevalt lahti ning siis peab haige proua oma karvast sõpra mööda linna taga ajama.

Rexsu loodab täna leida endale paremat kodu, kuna pidevalt ketist lahti pääsemine võib koerakesele ühel hetkel saatuslikuks saada. Isegi, kui Kehra linn pole suur, liigub autosid ikkagi palju ning äkiliselt teele jooksev koer võib tekitada liiklusõnnetuse. Rexsu on proua Sirje kirjeldusel äärmiselt sõbralik ja koduhoidev loomake, kes tahaks kindlasti pääseda kuudist ja ketist.

Kui soovid koerakesele kodu pakkuda, siis otsi Facebookist üles Sirje Pirnipuu või kirjuta meile aadressil [email protected].

Kommentaarid puuduvad