Reklaam sulgub sekundi pärast

Marek Lindmaa meenutab, kuidas filmiti hittsaadet “Imikuga metsas”: ma ei tundnud iseennast ära!

Marek Lindmaa ja
Marek Lindmaa ja "Imikuga metsas" saate perekond — FOTO: TV3

Täna jõuab tõelise hittsaate "Imikuga metsas" esimese hooaja kordus TV3 eetris lõpule ja juba uuel nädalal alustab kõmulise saate teine hooaeg.

Sarja autor Marek Lindmaa rääkis "Rambivalguse" podcastis, kuidas just selle projekti käigus jõudis ta esmakordselt läbipõlemisele kõige lähedamale. "Just sellel samal hetkel, kui ma aru sain, et mul tegelikult polegi kedagi ja ma pean nüüd ise kõik tegema,” kirjeldab Marek.

“Imikuga metsas” oli reitingute poolest tõeline hitt ning rääkis ühest perekonnast, kes peale lapse sündi metsa elama kolis. Just Marek selle saate valmimise eest vastutaski. “Tekkis moment, kus ma tundsin, et tõmban juhtme seinast välja, ma enam ei jaksa, ei suuda, ei viitsi, ei taha. See kasvab kuidagi üle pea, aga ma leidsin selle mõnusa rahu koha jälle üles,” lisab ta.

Marek kinnitas endale, et saab siiski kõigega hakkama, mida ta vähegi tahab ja leidis jõudu, et edasi minna. “Ma ütlesin endale STOP! Ei ole lahendamatuid olukordi, vaid on saamatud inimesed ja saamatu inimene vist nagu ei taha olla,” muheleb ta. “Ma ei tea, kas nimetada seda läbipõlemiseks, aga selle protsessi käigus tekkisid ärevushood. Ei tundnud iseennast ära,” kirjeldab saatejuht. 

Kuula lähemalt podcastist "Rambivalgus"!

Vaata lähemalt saate “Imikuga metsas” kohta: Perekond kolis koos imikuga lumisesse metsa elama: koduks põhjata telk, joogiveeks sulanud lumi