Loosimäng! Aita valida Kristjan Jõekalda reisiriietus ja võida autogrammiga potihari

Kristjan Jõekalda ja Teet Margna ehk kaks kanget suunduvad õige pea taaskord reisile ja selleks on vaja loomulikult ka vastavat riietust. TV3 Eesti lõbusas loosimängus saavad inimesed anda oma hääle, millist mütsi Kristjan kanda võiks ja auhind on õige omapärane!

Mis oleks kahe kange reisisaade, kui Kristjan ei kannaks seal mõnda erilist kostüümi! Niisiis ongi mees hetkel jahiretkel, et leida endale sobiv riietus Taga-Kaukaasia reisi jaoks.

TV3 Eesti Instagrami kontol on käimas ka eriti lustakas loosimäng, kus kõik saavad hääletada kahe erineva mütsi vahel. Kõigi hääletajate vahel loositakse välja Jõekalda autogrammiga WC potihari!

Tänases “Stuudio” saates läheb Eero Reinu külla Kristjan Jõekaldale, kus üheskoos vaadatakse üle Kristjani uued reisiriided, süüakse kuulsaid marineeritud tomateid ning lõpuks maandutakse lausa Kristjani uues mullivannis, millest ka Teet Margna mitte midagi kuulnud polnud.

Vaata postitust!

Margna ja Jõekalda paljastasid hiljutises intervjuus, et on minemas järjekordsele reisiseiklusele. “Seekord sõidame Taga-Kaukaasiasse,” selgitab Margna “Kahe kange” kümnenda ekspeditsiooni tagamaid. Reisile suundutakse juba eeloleval sügisel.

“Saated jõuavad TV3 eetrisse veebruaris või märtsis 2024,” lisab Margna. “Ootan põnevusega. Ma ei ole ühtegi reisi nii palju oodanud nagu seda, sest väga pikk paus on vahele jäänud,” selgitab Jõekalda õhinal.

“Taga-Kaukaasia tähendab seda, et sõidame Aserbaidžaani, Gruusiasse ja Armeeniasse. Need kolm riiki tuleb meie juubeli ekspeditsiooni jooksul läbi sõita,” räägib Margna. “Minu seljakott on igal juhul valmis pandud ja tahan Taga-Kaukaasiat näha,” lisab Jõekalda. 

Kristjan Jõekalda on igal “Kahe kange” reisiseiklusel kandnud kindlat vormi, mis aitab uude keskkonda sulanduda. Kristjan teeb õige riietuse valimiseks ettevalmistusi ka enne Taga-Kaukaasia reisi. “Vorm on tegelikult soetamisel ja pool on juba olemas,” selgitab Kristjan, lisades, et plaanib kaasa võtta mitu erinevat riidekomplekti. 

“Kindlasti tahaks midagi sellist, mida kõik eestlased on harjunud nägema. Millised olid vanasti Taga-Kaukaasiast tulnud taksojuhid? Eks ikka dressid, nahkjoped ja kingad,” kergitab Kristjan saladuseloori Taga-Kaukaasia reisiriietuselt.

Jõekalda lisab: “Need mehed oskasid end ka väga ilusasti ja uhkelt riidesse panna. Ma olen juba pool suve koos kalli abikaasaga kamminud läbi erinevaid kaltsukaid ja sealt juba portsu (sobivaid riideid) leidnud. Arvan, et ühte koma teist on mul ikkagi varuks.”

Vaata intervjuud videost!

Loe lähemalt ka Kristjani uhiuue lauamängu kohta!

Kommentaarid puuduvad