Eakas mees süüdistab küttepuude tarnijat pettuses. Firma lajatab vastu: aga miks te siis tellite meie käest?!

Läbi suve Taaviga

Taavi Libe läheb külla eakale Neemele, kes usub, et teda on petetud. Nimelt tellis mees endale kaheksa ruumi küttepuid, aga väidetavalt toodi kohale tunduvalt vähem.

Üheskoos mõõdavad Neeme ja Taavi puiduriidad ära ja selgubki, et puitu on tellitust vähem. Neeme maksis puidu eest 800 eurot ja nüüd nõutakse puude tarnijalt selgitusi.

Firma esindaja ajab kõik süüdistused tagasi ning kutsub Taavit kohapeale uusi mõõte võtma. Lisaks öeldakse telefonikõnes, et Neeme tellib neilt iga aasta puid ja igal aastal on tal ka probleem. “Miks te siis tellite meie käest, kui teile meie mõõdud ei sobi?” küsib firma esindaja.

Vaata lähemalt videost!

Näita 4 kommentaari

Kahjuks teie videod ei funktsi kunagi.

Vasta

Odavalt kokku klopsitud koduleht, ei tööta miskit siin

Vasta

Rakveres on aastaid meie “puukuuri” täitnud puumees väga korralikult… ta toob alati nn puistena ja pigem on pool ruumimeetrit puid rohkem… See jutt mida Taavi saates puuvedaja rääkis on sullerdus! Soovitan see firma meelde jätta ja temaga mitte tegemist teha! Rakvere rahvale annan oma tel numbri ja vajadusel annan selle ausa puumehe telefoninumbri. Minu tel 5513771

Vasta

Konkreetsel ettevõtte tegudest varemgi kajastust olnud. Ja kuidas PRIA sellistele toetust andis? Sulid tegusevad. Ettevõtte nimi Kriske OÜ. TV3, jagage infot ka tekstipõhiselt, mis ettevõttega tegu, et inimesed netist infot otsiderst näeksid ja oleksid hoiatatud.

Vasta