Reklaam sulgub sekundi pärast

Jaagup Kreem muretseb oma üheksa auto pärast: kõigele ei saa rohesilti külge panna!

Johanna Alvin

Muusik ja üheksat autot omav Jaagup Kreem avaldas saates "Kolmekas", et peab automaksu täiesti absurdseks. Nimelt ei saa Kreem aru, miks peab kõike rohepöörde alusel sildistama.

Jaagup Kreem on teadagi ilusate masinate austaja ning arusaadavalt on tal oma arusaam tulevasest automaksust. "Küsige ükskõik millise disaineri käest - autod on samamoodi nagu majad, riided osa kultuurist, osa kunstist ja kurat, mina ei saa aru. Eriti nende vanade autodega, mis on nii ilusad, on seotud mälestused, nendega on seotud esimene armastus. Igal inimesel on erinevad asjad."

Kreemi kurvastab aga see, et nüüd on nende ilusate ja vanade autodega kaasas koheselt ka midagi negatiivset, milleks kahjuks on roheliikumine. "Mis mind kurvaks teeb, on see, et nad seovad selle asja roherähklemisega, et iga asi on mõttega 'me teeme maksu, siis meil on hea ja puhas õhk'. Ei. See on vale. Sama hästi võiks me öelda, et Niguliste kirik on nii vana maja. Selle energiaklass on null. Lõhume ta maha! Tegelikult on niiviisi, et ei saa kõigele silti 'see on rohe!' külge panna."

Vaata videot ja saa teada, mitu autot Jaagup Kreemil väidetavalt on!

"Kolmekas" on eetris igal reedel kell 21.00!

Kommentaarid puuduvad