Reklaam sulgub sekundi pärast

Kohmakas superspioon on tagasi! Rowan Atkinson naaseb oma ikoonilisse filmirolli

LADbible

Rowan Atkinson naaseb ikoonilisse filmirolli!
Rowan Atkinson naaseb ikoonilisse filmirolli! — FOTO: Capital Pictures / Scanpix

Sel suvel algavad legendaarse Johnny English'i filmiseeria neljanda osa võtted. Veidi kohmaka ja saamatu superspiooni rolli naaseb taaskord Rowan Atkinson.

Screen Daily andmetel on valmimas Johnny English'i filmiseeria neljas osa ning võtteid alustatakse juba juunikuus Ühendkuningriigis ja Maltal.

Filmi tegevustiku kohta pole veel väljastatud üksikasju, kuid kui lähtuda eelnevates osades toimunust, on Briti salateenistuse agent Johnny spioonimaailmast taaskord välja saanud ja mõni katastroof tõmbab ta tagasi agendirolli. Seejuures on ilmselgelt oodata mitmeid koomilisi situatsioone ja palju humoorikaid sündmusi.

Esimene Johnny English'i filmi ilmus 21 aastat tagasi ning hetkel koosneb frantsiis kolmest linateosest. 2018. aastal, kui inimeste ette jõudis seeria kolmas osa "Johnny English asub vastulöögile", rääkis Atkinson, kas ta plaanib veel neljandat korda ikoonilist karakterit kehastada. "Ma kahtlen selles, aga samas ära iial ütle iial" selgitas ta toona.

Johnny English ei ole ainus Rowan Atkinsoni poolt kehastatav ikooniline tegelane, kes naaseb pärast mitmeaastast pausi taas ekraanidele. Käesoleva aasta alguses teatati, et Mr. Beani multikas saab endale neljanda hooaja ja nimitegelasele annab hääle ei keegi muu kui Rowan Atkinson.

Loe täpsemalt siit!

2018. aastal ilmunud film "Johnny English asub vastulöögile" on nähtav ka Go3 teleteenuse vahendusel!