Reklaam sulgub sekundi pärast

Üllatav! Amanda Hermiine Künnapas teab üht oma “Kättemaksukontori” kolleegi juba lapsepõlvest

Amanda Hermiine Künnapas kiitis "Kättemaksukontori" uusi stsenariste ning ütles, et tema tegelasest ehk Lumi-Leest on sirgunud naine. Uue hooaja muutuste tõttu on ta väga põnevil ning arvas, et kuna uute kolleegidega on vaid ühe hooaja koos mängitud, on lõplikult raske ette ennustada, mis täpselt saama hakkab.

Amanda Hermiine Künnapas ütles „Kättemaksukontori“ 31. hooaja esitluspeol, et on nii sarja uute tegelaste, stsenaristide ja uue dünaamika pärast väga põnevil. „Palju uusi suhteid on oodata. Neid asju on väga palju, mis on uued. Tuleb lihtsalt vaadata seriaali."

Koostöö teiste inimestega on Amanda sõnul sujunud väga hästi ning näitlejaid teab ta juba varasemast ajast - Elisabet Reinsalu juba ajast, kui Amanda oli umbes 5-aastane.

Uute stsenaristide kohta rääkides mainis Amanda, et alati on tore, kui stsenarist võtab sinu tegelasest n-ö kinni. „Tekib selline tegelasekaar või midagi sellist, mida saab edasi viia järgmistesse lugudesse. Mul on tunne, et uued stsenaristid on sellega väga hästi hakkama saanud. Ka minu tegelane on kuidagi rohkem hakanud välja kujunema. Lumi-Leest on hakanud naine sirguma. Me oleme uute näitlejatega olnud ainult ühe hooaja koos olnud, võib-olla on natuke vara rääkida. Kindlasti see aja jooksul koorub välja, mis saama hakkab.“

Oma tegelaskuju ajas muutumise kohta ütles Amanda veel, et alguses oli Lumi-Lee rohkem lapsik, kui ta seda ette kujutas. „Niimoodi ta oli kirjutatud, aga ta on vaikselt-vaikselt suuremaks kasvanud, võib-olla vastutustundlikumaks."

Vaata lähemalt videost!

"Kättemaksukontori uut 31. hooaega saab vaadata juba 18. aprillil Go3 vahendusel!

Kommentaarid puuduvad