Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristjan Lüüs paljastab: muudatusi on oodata ka “Kättemaksukontori” politsenike ridades

„Kättemaksukontori” näitleja Kristjan Lüüsi hinnangul tuleb uus hooaeg väga põnev ning nii nagu on muutusi naiskolmikus, võib oodata muutusi ka politsenike ridades.

„Kättemaksukontori” näitleja Kristjan Lüüs ütles, et uus hooaeg toob suure energiaplahvatuse. „Nii kihvt on olnud uute inimestega koostööd teha. Natuke igatsen vanu ka, aga mis sa teed, elu läheb edasi. Väga kihvtid kolleegid, ma olen väga õnnelik.”

Kui "Kättemaksukontori" kolmikus on uuendused toimunud, siis kas sama on ka politseiga või ollakse Tiiduga ikka triksis-traksis mõlemad olemas? „Me oleme Tiiduga. Et mitte väga palju ära reeta, siis vahepeal tuleb küll kolmas uurija juurde ja tekitab pingeid. Aga kuidas see laheneb, seda juba näete Go3-st.”

Pikalt „Kättemaksukontoris” näidelnud Kristjan Lüüs ütles, et varasemaid hooaegu ta enne näinud polnudki. „Ma ei tea, mis maailmas ma elasin. Minust läks see täiesti mööda. Kuskil aasta aega tagasi ma hakkasin lihtsalt otsast vaatama ja jõudsin poole peale. See on ka väga suur töö, olgem ausad: 31 hooaega,” rääkis Lüüs, et varasemate hooaegade vaatamine oli talle tore.

„Kättemaksukontori“ 31. hooaja esitluspeol on fänne kohal palju ja Lüüs ütles, et nendega suhelda on olnud väga lõbus. „Minu meelest ülilahe võimalus oli, et fännid said „Kättemaksukontori” majas näha uut hooaega. See tundus nii sürr! Ma nägin, kuidas nende väiksed pead kalkuleerisid, et oot-oot, ma näen seda tuba praegu seal, aga ma olen ise selles toas.”

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad