Reklaam sulgub sekundi pärast

Elisabet Reinsalu oma uuest rollist “Kättemaksukontoris”: lapsed andsid nõu, et loomulikult pean minema

Elisabet Reinsalu ütles „Kättemaksukontoru“ 31. hooaja esitluspeol, et tema kehastatav tegelaskuju võib olla liiga salapärane, et temast kohe aru saada. Jah-sõna saates osalemiseks tuli Reinsalul kiiresti ning selles osas andsid talle ka tema lapsed nõu ja kiitsid saates osalemise heaks.

 „Kättemaksukontori" uues hooajas üles astuv Elisabet Reinsalu tegelaskuju kannab nime Barbara Laando, keda näitleja nimetab salapäraseks tegelaseks. "Kohe võib-olla vaatajad ei saa aru, kes ta on. See tekitab võib-olla natuke küsimusi ja kerget müstikat, aga pärast kõik vastused jooksevad ühte keskpunkti kokku."

"Kättemaksukontori" varasemate hooaegade kohta ütles Reinsalu, et loomulikult teab ta põhinäitlejaid, kuid algusest lõpuni ta sarja siiski pole jälginud. "Kuna ma olen ema ja mul on kaks last, siis nende kõrvalt ma olen ikka kiiganud aeg-ajalt, et mis seal sarjas toimub."

Jah-sõna ütles Reinsalu üsna kiiresti. "Ega ma väga kaua nüüd tõesti ei mõelnud. Olen oma elu sellises hetkes või staadiumis, et ma enam ei saa oma lastele öelda, mida nemad peaksid tegema, vaid ma nüüd kuulan oma lapsi, kui nemad mulle ütlevad, mida mina peaksin tegema. Ma olen väga õnnelik, et mul on väga targad ja arukad lapsed ja nad andsid mulle kohe nõu, et loomulikult, sa pead minema, siin ei ole küsimustki. Nii et ma väga kaua ei mõelnudki."

Iseenda ja oma tegelaskuju võrdluse kohta ütles naine, et ta loodab tegelast võimalikult usutavalt kehastada ning et ta ei riivaks ühegi fänni tundeid, kes võib-olla igatseb alguses tagasi eelnevaid "Kättemaksukontori" aegu, kes on kogu menu ja populaarsuse taga. "Ma loodan, et ma õigustan seda valikut ja et inimesed saavad aru, et teatud muutused võib-olla tulevad kasuks."

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Kättemaksukontori uut 31. hooaega saab vaadata juba 18. aprillil Go3 vahendusel!

Kommentaarid puuduvad