Reklaam sulgub sekundi pärast

Võimas tulemus! Tänases “Kahevõitluse” saates tehti ajalugu

Johanna Alvin

"Kahevõitluse" saates osalev Veigo on sooritanud võimsa tulemuse. Nimelt on mees püsinud võistluses juba 10 mängu.

Kümme "Kahevõitluse" saadet võitnud Veigo on iga saatega demonstreerinud oma suurepärast teadmistepagasit. Eelnevalt hoidis saate rekordit Johanna Maria, kes peale kolme võidetud saadet kaotas ning pidi oma koha saates üle andma. Naise alistas just nimelt Veigo.

Oma esimeses saates tutvustas Veigo end väga lihtsalt ning tagasihoidlikult: "Olen Veigo, tulen Tallinnast ja olen tehnik." Saatejuht Kristjan Jõekalda uuris veel, kas mees peab füüsiliselt lausa kruvisid keerama ning Veigo tõdes, et ka seda tuleb ta töös ette, kuid harva.

Saade läks hooga käima ja Veigole esitati esimene küsimus - "kes neist tuntud inimestest on iirlased?". Mees sai küsimusega hästi hakkama ning teenis endale suure arvu punkte, kuid kahjuks kaotas need ka suhteliselt ruttu valides viimase vale vastuse.

Johanna Maria ja Veigo omavaheline võitlus kujunes äärmiselt tasavägiseks ning viimase küsimuse lõpuks oli Veigo võitnud kümne punktise edumaaga.

Tänaseks on Veigo seljatanud juba 10 vastast ning tõestanud oma häid teadmisi saatest saatesse. Kas Veigo edu jätkub, saame teada juba tuleva nädala esmaspäeval.

Vaata päisest, kuidas Veigo kümnenda saate võitis!

"Kahevõitlus" on eetris igal argipäeval kell 18.30 ikka TV3s!

Saadet on võimalik järele vaadata TV3Play vahendusel!

Kommentaarid puuduvad