Reklaam sulgub sekundi pärast

Juba täna! TV3 erisaates selgub, kuidas käesoleval draakoniaastal õnn majja tuua

Perekond Seederid ja Anna-Maria Veidemann-Makko
Perekond Seederid ja Anna-Maria Veidemann-Makko — FOTO: TV3

Hiina astroloogial põhineva draakoniaasta alguse eel jõuab täna õhtul TV3 vaatajateni erisaade, kus jagatakse nõuandeid õnne, meelerahu ja armastuse leidmiseks ning elujärje parandamiseks.

Erisaates „Kuidas draakoniaastal õnn majja tuua?“ osalevad Siret ja Janno Seeder, Tiina Tiitus, Igor Mang, Asse Sauga ja ka mitmed draakoniaastal sündinud tuntud inimesed.

Draakoniaasta on kantud tarkusest, üllameelsusest ja jõust ning pakub rohkelt uusi võimalusi ja väljakutseid; need, kes Draakonist kinni hoida ei suuda, jäävad aga paratamatult maha. Saatejuhi ja toimetaja Anna-Maria Makko kinnitusel on oodata põnevat ja üllatusterohket tundi. „Feng shui spetsialistid Siret ja Janno Seeder teevad põhjaliku ülevaate kaheteistkümnele loomamärgile, viidates edu võtmetele ja võimalikele ohtudele. Isikliku arengu- ja suhtenõustaja Tiina Tiitus selgitab, mis on armastuse olemus ja miks mõned leiavad selle kergemini. Müstik ja tervendaja Asse Sauga annab nõu, kuidas avastada endas potentsiaal, mida pole varem tunnetanud,“ avab Makko erisaate sisu.

Draakoniaastal sündinud tuntud inimestest on saates külas EKRE juht Martin Helme ning blogija ja Brigitte Susanne Hundi täditütar Marlee Karja. „Martin Helme on tulidraakon -  tema enda sõnul pealtnäha keevaline, kuid koduseinte vahel tore ja vagur. Nii Martin Helme kui ka Marlee Karja kohtuvad saate käigus Igor Mangiga, et astroloogilt otse küsida, mis parasjagu südamel. Martiniga arutleme ka päevapoliitilistel teemadel. Samuti tuleb Marleega juttu möödunud aasta skandaalidest, mis tema ja Brigitte Susanne vahele kiilu lõid,“ kirjeldab Makko.

Lisaks antakse saates praktilisi soovitusi, kuidas oma kodus väikesi muudatusi teha, et seal mõnusam oleks, milliseid ehteid kanda ja värve eelistada. „Draakon armastab ilu, mis tähendab, et uus aasta soosib enda lille löömist. Lisaks on mul hea meel, et draakoniaasta lilleks on maikelluke - minu lemmik,” rõõmustab saatejuht Anna-Maria-Makko. „Kuigi paljude jaoks tundub draakon hirmutav olend, siis saate käigus saab selgeks, et draakoniaasta on tegelikult suurte võimaluste, pereõnne ja viljade noppimise aeg, kuid seda juhul, kui eeltöö on tehtud. Draakon logelejaid ei soosi ning ees ootab tegude aasta,“ selgitab Anna-Maria Makko.

Erisaade „Kuidas draakoniaastal õnn majja tuua?“ on TV3s täna kell 20.00.

Kommentaarid puuduvad