Reklaam sulgub sekundi pärast

Ideaalne sõbrapäeva kingitus!

Sisuturundus

sõbrapäeva kingitus
Passiongames.eu

Voodimängude õhtu koos Vaarika mänguga - ekstaasi teejuht paaridele. Sügavamad puudutused, kirglikud pilgud ja hetked täis salapära – kujuta ette, kuidas saad partneriga sukelduda unustamatu intiimsuse hetkedesse. Just selleks ongi Vaarika mäng – teejuht sensuaalsuse ja läheduse sügavamatesse kihtidesse.

Pehme tekk põrandal, küünlavalguse sära – see on maagiline lava sensuaalseteks mängudeks. Vaarika mängus ei ole kaotajaid, vaid ainult võitjad – teie ja teie partner saate avastada üksteise keha ja hinge uuel tasandil.

Kas olete tundnud partneri naha soojust seotud silmadega? Kas olete kuulnud tema õrna sosinat teie kehasoppides, mis paneb teie südame kiiremini põksuma? See mäng viib teid läbi unustamatute hetkede – flirtivatest pilkudest kirgliku intiimsuseni. Mängu abil saate avastada üksteise piiripunkte ja soove ning luua hetki, mis jäävad teie mõlema saladusteks.

On aeg astuda välja argipäeva rutiinist ja avastada üksteist uuesti. Vaarika mäng on teie teejuht sel põneval teekonnal, kus igal puudutusel, suudlusel ja pilgul on tähendus. Laske end kaasa viia mängul, kus iga kaart on teie kahe jaoks uus seiklus. Neil hämaratel õhtutundidel saate luua ühenduse, mis ei ole lihtsalt füüsiline.

Vaarika mäng toob teieni ülesanded ja tegevused, mis panevad naeratama. See on põnev kombinatsioon hasardist, huumorist, ootusärevusest ja fantaasiatest.

Mängukarbist leiab juba eeltäidetud tegevuskaardid ning fantaasiakaardid, mille peale saavad paarid kirjutada oma salasoove. Erinevate sekspoosidega erootiline kaardipakk võimaldab lisaks kaardimängule ka lihtsalt kaarte tõmmates erinevaid poose katsetada.

sõbrapäeva kingitus
Passiongames.eu
sõbrapäeva kingitus
Passiongames.eu
sõbrapäeva kingitus
Passiongames.eu

Vaarika mäng sobib igat tüüpi paaridele - erinevatele soorollidele, värskelt armunutele ja pikaaegsetele paaridele.

Vaarikas on ka suurepärane kingiidee mitmesugusteks tähtpäevadeks. Mängu on võimalik osta Passiongames'i kodulehelt ning sealt leiab ka teiste paaride kogemusi. Samuti on Vaarikas saadaval erinevates raamatupoodides, erootikapoodides ning pesu- ja kingipoodides. Magusad tunded ja kõhuliblikad on ootel. NB! Saadaval ka vene- ja inglisekeelsena.

Tule osale loosimängus, kus sul on võimalus võita PassionGamesi poolt kingitus.

Kommentaarid puuduvad