Arbo Tammiksaar uhiuuest seriaalist: need masendavad sündmused toimusid mu lapsepõlves!

Arbo Tammiksaar

Alates 1. novembrist saab Go3-st eksklusiivselt vaadata uut ja põnevat sarja “Naised saunas rääkisid”, mille keskmes on Kaie, keda kehastab Eesti tuntud naisnäitleja Merle Palmiste.

Lisaks temale saame sarjas näha mitmeid tuntud Eesti inimesi, näiteks on Elina rollis Juuli Lill ning Elina tütart Simonat mängib viimases Superstaari saates finaali jõudnud Wanda-Helene Ollep. Igal nädalal käivad Kaie uhkes kodus külas Elina koos tütre Simonaga. Loomulikult kuulub külastuse juurde saun, kus nauditakse kuuma leili, head veini, kuid alati ka mõnda mahlakat suhtelugu, mis naistele suurt huvi ja kõneainet pakub. Naiste trio teab selliseid Eesti elu saladusi, millega paljud on kokku puutunud, kuid millest harva rääkida julgetakse. Igas episoodis keskendutakse ühele loole ja antud juhtum tuuakse lavastuslikult ka televaatajani.

Küsisime ka sarja produtsendilt Arbo Tammiksaarelt, et mis on tema kõige meeldejäävam lugu saunalavalt.

„Minu kõige meeldejäävam saunalugu ei ole mitte lihtsalt lugu, vaid eepos visadusest ja elutahtest!  Kõige jubedam on see, et need masendavad sündmused toimusid lapsepõlves,“ rääkis „Naised saunas rääkisid“ produtsent Arbo Tammiksaar.

„Isa ja mu vanem vend Erki, kes olid ja on kõvad saunatajad, surusid mind, kõige armetumat, meie sauna iseärasuse tõttu alati lava taganurka, kust pääseteed polnud. Nii kui õhk oli väljakannatamatult kuum, algas üks vemmeldamine pihta ning tuline aur ja kleepuvad vihalehed olid karistuseks nurgas kiunujale. Vahest harva õnnestus mul haigust teeseldes sellest õudusest pääseda. Eriti tobedad olid nende kahe katsed mind veenda selles, kui kasulik ja meeldiv on vihtlemine. No tere tali – püüdke ise põrgukatlas keetjale küttepuid müüa! Jumala eest, kuidas ma seda protseduuri vihkasin ning vihkan tänase päevani. Aga ma pidasin vastu, katsugu keegi täna mulle vihaga läheneda!“

Kui küsisime Arbolt, et kas talle siis saunatamine üldse ei meeldi, siis saunas käimist ta armastab, kuid vihtlemine on see, mida ta vihkab, aga tänapäeval juba teistel põhjustel.

„Kõige magusamad saunalised jätavad vihalehed pea alati ise koristamata ning lõpuks olen mina see, kes põrandalt restid üles kraabib ning äravooluava ummistuse likvideerib.“

Vaata „Naised saunas rääkisid“ esimest kolme episoodi juba täna uue põlvkonna teleteenuses Go3.

Kommentaarid puuduvad