FOTOD: Saatest “Läbi suve Taaviga” tuntust kogunud retrosöökla sai tänu headele inimestele uue lahtiolekusildi

foto

Eelmisel nädalal näidati “Läbi suve Taaviga” saates Puiatu retrosööklat, mida veab üks vanaproua Eda. Saatelõik osutus lausa nii populaarseks, et see on vanaproua klientuuri mitmekordseks kasvatanud ning nüüd sai tema toidukoht ka uue infotahvli.

Uuest infotahvlist teatas oma sotsiaaalmeedias Kristina Guidinas. Ta on naine, kes aitas Edal uue infosildi luua ning paigaldada.

Paljud on ilmselt kuulnud ühest vahvast prouast nimega Eda, kes toimetab Puiatu küla kohvikus. Tema maitsvad ja kodused söögid on tuntuks saanud nii teles kui ka lehes. See “reklaam” on kasvatanud tema püsikundede arvu päevas suisa 100ni .

Märgatud Eestis ja nüüd ka teised telesaated on Eda üles leidnud ja ühiselt püütakse seda retrokohvikut nüüd parendama hakata. See on puhas rõõm ja jääb loota, et Edal ikka vaid jaksu jätkub!

Nagu vanarahvas juba öelnud on, et tehkem üks heategu päevas, sest see ei võta sul ju “tükki küljest”. SEE tegu sai meil täna ka tehtud. Eda kohviku uksele sai paigaldatud UUS lahtioleku aegade infotahvel. Eda oli ise ka kohal ja temaga oli väga meeldiv suhelda, mille tulemusena võib juba ette öelda, et meie külaskäik sinna ei jäänud viimaseks ja meie koostöö “siltide maailmas” jätkub. Teeäärsed suuremad sildid saavad järgmisena meil uuendatud ,” kirjutas naine oma sotsiaalmeedias.

Fotosid nii endisest kui ka uuest sildist näed Kristina Facebooki postitusest:

Kommentaarid puuduvad