Reklaam sulgub sekundi pärast

Värske superstaari Anti pisitütar oma isa võidust: tundsin koguaeg, et olen laval temaga koos

Eile sai "Eesti otsib superstaari" üheksas hooaeg piduliku lõpu ja võitjaks krooniti Ant Nurhan. Peale seda andsid tema elukaaslane ja tütar imearmsa intervjuu, millest õhkus vaid siirast rõõmu ja ülevoolavaid emotsioone.

"Ma ei oska isegi kirjeldada! Ma olen nii õnnelik ja tänulik, et inimesed uskusid temasse ja helistasid. Ma tahtsin uskuda, et see on võimalik, aga kunagi ei tea, sest ka kõik teised olid nii tugevad," õhkab Anti elukaaslane Liina pärast mehe võitu.

Anti tütreke Ada Linda tundis samuti vaid rõõmu enda isa võidu üle. "Mul oli koguaeg tunne, et ma olen laval temaga koos," ütleb ta rõõmsalt lisades, et kodus sai ka koos harjutatud.

Superstaarisaate võtteperiood on teatavasti äärmiselt pingeline ja tihe - kuidas see Anti pereelu mõjutas? "Eks ta käis igal võimalikul hetkel meie juures kodus külas, sest ta elas hotellis, aga eks ole raske kahe lapsega üksi. Üldse sünnituseaeg on emotsionaalne aeg, aga samas oli väga õnnelik ja põnev ja meil on täiesti imeline beebi, see aitas väga palju kaasa!" räägib Liina emotsionaalselt.

Vaata intervjuust veel, kuidas Anti perekond mehe võitu tähistada plaanib!

Kommentaarid puuduvad