Reklaam sulgub sekundi pärast

Superstaarisaate finalist Meelis Kesperi kannatas koolikiusu all: tänu sellele oskan täna…

Juba sel pühapäeval stardivad “Eesti otsib superstaari” üheksanda hooaja finaalsaated, kuhu on jõudnud 10 noort ja andekat lauljat. Saame lähemalt tuttavaks ühe finalistiga, kelleks on Meelis Kesperi.

Meelis on 25-aastane noormees, kes on pärit sellisest väiksest kohast nagu Peedu. Kui tal oleks võimalus, siis rändaks ta ajas tagasi aastasse 2001 ning astuks kas Tanel Padari või Dave Bentoni kingadesse, kes mäletatavasti võitsid toona Eurovisioni laulukonkursi.

Auhinnaraha kasutaks Meelis mõistlikult ja otstarbekalt. "Investeeriks iseendasse ja teeks midagi kasulikku, ühiskonnale head," mõtiskleb ta.

Meelis avaldab, et kuigi inimesed peavad teda hästi rõõmsaks, siis see pole alati nii olnud. "Ma olin põhikoolis hästi tugevalt kiusatud ja tänu sellele ma oskan täna elus leida rohkem rõõmu," jääb noormees optimistlikuks.

Mis on kõige piinlikum olukord, kuhu Meelis on sattunud? "Kui ma olin 7-aastane ja läksin just kooli, siis ja esimeses klassis arvasin, et on üliokei, kui ma toidupoes proovin ära kõik kommiriiuli maitsed. Ma tegin seda ülitihti, et võtsin ühe kommi ja proovisin ja võtsin teise ja proovisin. See kestis päris pikalt!" naerab ta.

Vaata “Superstaari ankeeti” koos Meelisega videost!

Kommentaarid puuduvad