Reklaam sulgub sekundi pärast

Superstaari finalist Maria Rander avameelselt oma suurimast hirmust: see paneb teinekord kahtlema!

"Eesti otsib superstaari" on jõudnud finaalsaadeteni! Alles on jäänud 10 kõige-kõigemat ning üks neist on ka Maria Rander. Nüüd on meil võimalus õppida Mariat rohkem tundma!

Maria on 21-aastane Viimsist pärit neiu. Ta sõnab, et kui ta saaks üheks päevaks olla keegi teine, siis ta valiks ikkagi iseenda. "Minu elu on praegu väga-väga äge ja ma arvan, et ma ei tahaks seda kellegi teise vastu vahetada."

Kuid mida kardab Maria kõige rohkem siin elus? "Ma arvan, et ma kardan kõige rohkem iseenda sellist väikest häält, mis elab peas ja mis teinekord paneb sind kahtlema endas. Ja kritiseerib võib-olla natuke liiga palju!" Siiski sõnas ta, et endale tuleks meelde tuletada, et iga inimene on eriline ning et lauljanna on saates siiski põhjusega! 

Maria avaldab meile endast ka ühe põneva ja vahva fakti - nimelt on õhtuti ta lemmiksnäkiks just hapukurgid! "Sellised mõnusad soolased, natuke hapukad, natukese suhkruga lähevad iga kell!" 

Rander sõnab, et kui ta ei tegeleks laulmisega, siis meeldiks talle väga olla näitleja. "Ma olen ka nalja teinud selle üle, et ma jubedalt tahaksin minna lavaka katsetele, aga ma arvan, et näitlemine ei ole mu kõige tugevam külg."

Vaata Maria Randeri "Superstaari ankeeti" päises olevast videost!