Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Meenuta! Mihkel Raud tahtis 2007. aasta staarisaates kolmandaks jäänud Taavi Petersonile kinga anda

Oleks see ainult Mihkel Raua otsustada olnud, oleks 2007. aastal "Eesti otsib superstaari" saates kolmanda koha saavutanud Taavi Petersoni tee staarisaates palju lühemaks jäänud. Küll aga õnnestus tal võita kohe alguses Rein Rannapi sümpaatia ning ka Mihkel Raud muutis peagi oma meelt.

Nukuteatris kohtunikele Terminaatori "See ei ole saladus" lauluga esinedes läks Taavil koguni kaks korda kõik aia taha ning ta jalutas lavalt minema. Seetõttu ei mõistnud Mihkel Raud Rein Rannapi arvamust ja tahtis Taavi saatest minema saata. Raua ja Rannapi vahel tekkis vaidlus, kus Rannap väitis, et ta on just sellise häälega inimest otsinud.

"Ta läks lavalt minema... kujuta ette, et sa oled koos temaga klaverikontserdil ja ta läheb minema. Nii palju kui ma teda olen näinud, on tal koguaeg mingisugune häda," ütles Raud Rannapile.

"Edasi," ütles Rannap pärast seda, kui Taavi oli taas lavalt minema läinud. "Nalja teed või?" ei mõistnud Raud Rannapi suhtumist. "Tahad öelda, et lauljad tulevadki lavale, lähevad minema, laulavad valesti, tulevad vales kohas sisse, keeravad kõik p****?"

"Mis tal viga on? Mul on nii kahju," ütles Heidy Purga.

"Aitäh Taavi, sa oled olnud kindlasti mu absoluutne lemmik alates esimesest voorust, kui sa tulid selle rock'n'roll'iga. Ma olin vaimustuses nii nagu sa suu lahti tegid. Sul on väga harva Eestis esinev õige rokihääl. Igal juhul ma loodan, et sul läheb edaspidi siin hästi ja ma ootan, millal ma saaksin sinuga koostööd tegema hakata, kui see võistlus läbi on," ütles Rein Rannap Taavile järgmises voorus.

"Ma olen jätkuvalt arvamusel, et see ei ole sinu võistlus, aga ma olen nõus sellega, et sa oled tugev isiksus ja suurepärane laulja," ütles Mihkel Raud.

"Ma ei ole näinud stiilsemat kuju kui sina siin esinemas ja see on väga suur kompliment minu poolt sulle. Absoluutselt ilma igasuguse pingutuseta näed sa välja täna šefim, kui kõik teised, kes siin saates on käinud," ütles Heidy Purga.

"Taavi, ma ei tea, kas vesi on mu ühest kõrvast ka teise valgunud, aga mulle meeldis su esinemine, päris ausalt," ütles Mihkel Raud pärast Taavi "Ilus oled, isamaa" laulu esitlust.

"Taavi, sa võid ette kujutada, kui raske on mul siin sadade tuhandete televaatajate ees möönda, et Rein Rannapil on olnud milleski kunagi õigus. Täna on see väga raske, minu jaoks personaalselt väga keeruline hetk saabunud. Ma pean möönma, et Rein Rannapil oli õigus. Tõsi küll, ainult üks kord, aga see-eest oli tal väga õigus. See oli väga hea esinemine, Taavi, mulle väga meeldis. Milles Rein Rannapil õigus oli – vaatamata sellele, et sa jooksid Nukuteatris lavalt kaks korda järjest minema, peaksid sa saama uue võimaluse. Mina oli kategooriliselt vastu ja ütlesin, et mitte mingil juhul. Mul on hea meel sind siin näha Taavi ja loodetavasti ka järgmises saates," ütles Mihkel Raud järgmises voorus.

Loe lisaks hiljuti ilmunud intervjuud Taavi Petersoniga SIIT.

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker