Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker

Maribel Vääna meenutab staarisaadet: astusin lavale ja sekund varem läks kogu laul meelest!

"Eesti otsib superstaari" erisaates on külas kaheksanda hooaja staarisaates kolmanda koha saavutanud Maribel Vääna, kes vaatab ja kommenteerib koos saatejuhiga oma toonaseid esinemisi, mille käigus sai nalja ja positiivseid emotsioone rohkelt.

Lisaks laulmisele on Maribel Väänal veelgi tiitleid – modell, telesaatejuht ja näitleja. Milline tiitel noorele naisele endale kõige südamelähedasem on? "Ma arvan, et kõik need. Nagu öeldakse, heal lapsel mitu nime. Ma arvan, et ma olen hea laps, see läheb sinna vanasõna alla ja ma väga naudin selle kõige tegemist. Minu jaoks on koguaeg olnud nii, et pigem olen mitmes asjas hea, kui ühes asjas väga hea. Küll ma kunagi leian endale ka asja, kus ma olen väga-väga hea, aga praegu olen mitmes asjas hea," vastab Maribel naerdes.

Saateks on valmistatud Maribelile ette video 2021. aastast, mil ta superstaarisaates osales ning kolmanda koha saavutas. "Meie tahaksime täna koos sinuga meenutada sinu teekonda, vaadata tagasi nendele mälestustele. Ma näen juba sinu silmist, et sa oled valmis," ütleb saatejuht Joonatan. "Ma olen täiesti valmis," vastas Maribel naerdes.

Maribel meenutab esimese vooru kohta, et ta magas sünnipäevajärgsel hommikul sisse. "Ma olin kodus, sättisin ennast valmis ja mõtlesin, et vahet pole kui pool tundi hiljaks jään. Siis tuleb mulle kõne superstaarisaatest, et kus kohas sa oled, sinu kell on peale minna praegu.

"Mul läks täiesti tuksi see laul, ma lihtsalt mainin sulle. Algus läks tuksi. Saad aru, ma läksin lavale ja mul läks sekund enne kogu laul meelest ära. Ma otsustasin sellel nädalal, et ma ei piina oma häält ehk siis ma ei teinud neljapäevast kuni pühapäevani mitte ühtegi lauluproovi oma lauluõpetaja Ithaka Mariaga, mis oli mu elu kõige valem valik ja sellepärast ma kukkusin sealt voorust välja ka. Õnneks ma sain lohutusvooru. Siis tegin iga päev proovi, laulsin iga päev 40 korda läbi."

"Zevakin ja muusika. Nonii, tahad sa lähemalt rääkida?" uurib saatejuht videos nähtu ja kuuldu põhjal. "Iga kord, kui ma olen Zevakinilt küsinud, millal me muusikat koos teeme, on ta mulle eitavalt vastanud," kommenteeris Maribel.

Vaata lähemalt meeleolukaid meenutusi päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad

Eesti otsib superstaari

toob teieni Kooker