Reklaam sulgub sekundi pärast

Margareth Mürk: kui ma ei tegeleks laulmisega, siis ma oleksin väga õnnetu

Juba sel pühapäeval stardivad “Eesti otsib superstaari” üheksanda hooaja finaalsaated, kuhu on jõudnud 10 noort ja andekat lauljat. Saame lähemalt tuttavaks ühe finalistiga, kelleks on Margareth Mürk.

Margareth Mürk on Tallinnast pärit 16-aastane tütarlaps. Kui ta saaks olla üks päev olla keegi teine, oleks ta Maiken, sest Maiken on talle suureks eeskujuks. "Ma näen, et ta teeb nii palju tööd ja näeb nii palju vaeva."

Kartuse mõttes toob Margareth välja linnud, sest need on tema sõnul on nad oma pikkade nokkade tõttu hirmsad ning ta väga kardab neid.

Auhinnaraha osas toob Margareth välja, et sõbrad on teinud ettepaneku sauna ehitada, nii et see plaan võiks tema sõnul ka käiku minna. Margareth toob ka välja, et kui ta elas Šotimaal, on ta õppinud viiulit. Kuigi see talle ei meeldinud, on see viiul ikka tal kodus olemas. "Ma vahepeal käin seda tinistamas, aga väga hästi ei tule enam välja.

Halva harjumuse osas toob Margareth välja perfektsionismi. "Võib-olla on see, et ma hästi palju analüüsin ennast. Ma olen nii suur perfektsionist. Võib-olla ma liiga palju analüüsin ennast."

Piinliku olukorra osas ei oskagi Margareth midagi konkreetset välja tuua. "Kas midagi üldse peab piinlikku olema või? Sina ela oma elu, teised elavad oma elu ja asi läheb niimoodi edasi nagu läheb. Ei ole ju hullu. YOLO ehk you only life once, see on okei, kui midagi läheb natuke naljakalt valesti.

Margareth ütleb ka naerdes, et kui ta laulmisega ei tegeleks, oleks ta väga õnnetu.

Vaata Margarethi “Superstaari ankeeti” päises olevast videost!