Reklaam sulgub sekundi pärast

Leiad sarnasusi? Meenuta, mis loomaga võrdles Mihkel Raud superfinalist Robinit

"Eesti otsib superstaari" saade kulmineerub sel pühapäeval suure superfinaaliga Alexela kontsertmajas. Sel puhul meenutame, mis loomaga võrdles veterankohtunik Mihkel Raud superfinalist Robin Kristofer Kukke.

"Eesti otsib superstaari" saates, kus osalejad pidid esitama Eesti heliloojate muusikat, otsustas Robin Kristofer Kukk valida endale palavalt armastatud Ruja loo "Vaiki, kui võid". 

Robin ise tundis, et lugu on palju tehtud, kuid tahtis laulule anda mingisugust uuendust ja teha seda teisiti. Peale suurt aplausi jagas Mihkel oma arvamust aga äärmiselt huvitava sõnastusega.

"Ma loodan, et sa ei pahanda, aga ma võrdlen sind hobusega. Hobune, kelle peale ma panin oma raha juba neli või viis nädalat tagasi ja nüüd ma istun siin tribüünil ja vaatan, et sa ratsutad päris kenasti, aga ole mees! Kappa nagu tiba kiiremini!"

Robin lubas Mihklile kiiremat tempot. Saate lõpus sai Robin aga korraliku šoki, kuna sattus ohukolmnurka. Tema kõrval seisid Meelis ja Hans Markus, kes mõlemad pidid kahjuks saatest lahkuma. 

Vaata “Eesti otsib superstaari” superfinaali juba sel pühapäeval!

Rohkem infot saate kohta, leiad saatelehelt!

Kommentaarid puuduvad