Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | Grete Paia ja Lisabet Loigu “Armastuse” teisest hooajast: me kõik ootasime seda

armastus

Mõned nädalad tagasi sai teatavaks, et vaatajate südamed võitnud teleseriaal "Armastus" saab teise hooaja. Uurisime pearolle kehastavatelt näitlejatelt, kuidas möödus nende esimene võttepäeva.

Seriaalis peategelasi mängivad Lisabet Loigu ja lauljanna Grete Paia tõdesid kui ühest suus, et neil oli väga hea meel selle üle, et uus hooaeg sarjale tuli. 

"Eks me kõik ootasime seda. Meile kõigile meeldis see protsess ju kõige rohkem selle juures. Tulemust on tore vaadata, aga protsess teeb südame soojaks," rääkis Lisabet.

Teise hooaja esimene võttepäev leidis aset juulikuu lõpus Tallinnas. 

"Kuigi ma alguses põdesin esimese võttepäeva pärast, siis tegelikult on hästi tore uus hingamine on siin võtteplatsil ja tore on kõiki uuesti näha " tõdes Lisabet Loigu.

"Me hommikul avastasime, et oleme mõlemad murelapsed," selgitas Grete Paia, et nad polnud jõudnud Lisabetiga uue hooaja esimesteks võttepäevadeks palju ettevalmistusi teha, mistõttu olid nad esimese võttepäeva eel päris murelikud.

Siiski kinnitas lauljanna, et tänu Henriku juhendamisele läks kõik võttel sujuvalt. "Eks me natukene suupärasemaks teeme seda stsenaariumit, aga muidu täitsa kenasti jooksis," hindas Grete esimest võttepäeva. 

Kui õendust õppiva Lisabeti jaoks on viinud seriaalis osalemine mõtteid ka näitleja eriala omandamise peale, siis Grete sõnul meeldib talle näitlemine, kuid soovib ikkagi oma liistude juurde jääda. 

"Mulle täitsa meeldib see, mis siiani olen teinud, aga tore on mitmeid erinevaid asju katsetada ning ma olen seda meelt, et elu on nii lühikene, et tuleb maksimumi sellest võtta ja võimalikult palju ennast proovile panna," rääkis Grete ning lisas, et ta loodab, et see ei jää viimaseks näitlejarolliks elus. 

Vaata pilte esimesest võttepäevast.

Vaata videost, mida lubab vaatajatele "Armastuse" seriaali režissöör Henrik Normann teiseks hooajaks:

"Armastuse" esimene hooaeg on TV3 eetris täna kell 22.00!

Kommentaarid puuduvad